Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki él házasság nélküli tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él házasság nélküli tartós kapcsolatban? Mennyi ideje vagytok együtt? Van különösebb oka, hogy nem házasodtatok? Fogtok házas életet élni, vagy ez, ki is van zárva?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 15:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
88%

20-as, te aztán frusztrált vagy, tudod?

Szó szerint véve párja csak 1 lehet az embernek, tehát szerintem sokkal megtisztelőbb kifejezés, mint a férj/feleség, aki meg tulaljdonképpen bárki lehet, hiszen létezik látszat/érdekházasság is.

De ezt úgyis hiába próbálom megértetni a hozzád hasonlókkal, hiszen szerintetek egy nő élete csak akkor lehet teljes, ha elveszik és ezt nagydobra is verheti...

2015. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
28%

Mit akarsz te megertetni ugyan mar.

A hazassag intezmenye olyan oreg mint az emberiseg soha nem fog eltorlodni.

A csalad alapja a hazassag mindig is az volt es az lesz.

Tudod amiota a vilag vilag az also reteg konyebben osszedobja a szennyest es elettarskent el 10- 15 evet majd jon a kovetkezo es lesz 3-4 gyerek 3-4 eletttarstol.

A tanult reteg hazasodik nezz csak korbe ok vallaljak egymast a tarsadalom elott is.

2015. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos sok dolog van, amihez ragaszkodnak az emberek, pedig nincs értelme, szerintem a házasság is ilyen. És mivel értelmetlen dolog, ezért mindenféle hatalommal próbálják felruházni azok, akik nem látnak tovább az orruknál.

Persze és a tanulmányi évek számával arányosan nő a házasulási kedv? Ugyan már, pont az egyszerűbb, iskolázatlan rétegnél a legfontosabb, hogy legyen esküvő, hetedhétországra szóló lagzi, akár még hitel árán is...

Az értelmes, intelligens ember belátja, hogy a házasság egy maradi szokás és mindenki eldöntheti maga, hogy részt vesz benne vagy sem, de egyik oldalon sem érzi magát többnek a másiknál és ehhez kell az intelligencia, nem a házassághoz!

2015. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
77%
A 82%-osnak igaza van, pont a tanult réteg számára nem a házasság az út ahhoz, hogy "megtisztelve" érezzék magukat, épp eleget tesznek le az asztalra ahhoz, hogy a tiszteletet önmagukból fakadóan kiérdemeljék. Legalábbis a környezetemben élő diplomások, doktorok, kutatók sem igazán foglalkoznak ezekkel az elavult dologgal, együtt élnek, házat vesznek, gyereket vállalnak. Aki úgy gondolja, semmit nem ér az életben, gyorsan csapódni próbál valakihez, hogy legalább esküvői fényképeket mutogathassanak, ha mást nem, majd csinálnak pár gyereket, elválnak, jön a következő életre szóló szerelem, néhány gyerek, válás.. szóval 52%-os, szomorú hírem van, de te az általad elítélt alsóbb réteghez tartozol ezzel a felfogással. Nem kétlem, hogy vannak kivételek mindkét oldalról, de te nem vagy az. Csak azok szorulnak ilyen "érdemekre" ahhoz, hogy valakinek érezzék magukat, akiknek nem sok jutott intelligenciából vagy tehetségből, hogy azok révén tűnhessenek ki a tömegből.. Szerintem több támogatóra találnának filozofikus eszméid egy cipőket vagy Való Világot tárgyaló kérdésnél, ha további "érdemeket" szeretnél gyűjteni, ott próbálkozz.
2015. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
34%
Mi is diplomások vagyunk, csak mi nem úgy jöttünk össze, hogy szorakozzunk. Mi megbizunk egymásban és mertük vállalni a házasságot. Gyönyörű emlék marad örökre a lagzi és a nászút is. 27/F
2015. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

54%-os válaszoló: minek kell, más emberekre eröltetni a házasságot? Ha nem akarják, de úgy is boldogok, akkor meg, minek kell beleszólni az életükbe?

Az, hogy mennyire régi a házasság intézménye, még nem érv. Tudod, az ember sem a kora, hanem az ismeretei és a széles látószöge miatt lesz bölcs.

2015. jún. 2. 08:39
 27/43 anonim ***** válasza:
32%
kérdező, azt nem én írtam, engem nem érdekel milyen régi vagy nem. Az előttem szólóra reagáltam, de még azt is elmondanám, hogy pont a buta népségre jellemző, hogy csak úgy osszelakjanak akarkivel. Aztan itt is egy gyerek ott is. Mindegy ha nektek jó, hogy soha nem lesztek férj és feleség akkor hajrá. Én büszke vagyok ha kimondhatom, hogy van feleségem,, nem csak osszelakok egy nnővel.
2015. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem pont a buta népességre jellemző, mert akkor a családon belüli erőszak sem létezne, vagy csak az, hogy az egyik (vagy mindkét) fél csalja a másikat.
2015. jún. 2. 11:38
 29/43 anonim ***** válasza:
76%
Mi 5 éve élünk együtt a párommal. Ha lesz kedvünk majd valamikor összeházasodunk. Ha nem, akkor nem. És nagyban teszünk más véleményére, vagy hogy más mit és hogy csinál. Boldogok vagyunk és élvezzük egymást. ;)
2015. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
43%

1,5 éve vagyunk együtt...2015.júliusában esküvő :-) Házaséletet élni alatt nem értem mire gondolsz a szexre? Persze :-) Mindkettőnk számára fontos a házasság...ahogy már előttem írta valaki a kapcsolat legmagasabb foka!

Ráadásul ez a "párom" "barátnőm" "élettársam" olyan gimis feeling számomra....jobban hangzik a feleségem :)

Persze mindenki úgy éljen ahogy neki megfelel....

2015. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!