Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért irkál ide a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkál ide a feleségem? Itt megoldódik mineden?

Figyelt kérdés
Látom,hogy a napokban többször is használta ezt az oldalt.Ma a fiam azzal várt,hogy sokat sír az anyja miattam.Velem is próbált már beszélni,de nem értem mi baja.
2015. jún. 1. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes..

Nem hiszem, hogy ettől vár megoldást. Lehet csak több féle vélemény érdekli bizonyos dolgokról.

Az is lehet, hogy magában keres hibát és azokra próbál megoldást találni.

Milyen jellegű problémái vannak?

2015. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 opened paradise ***** válasza:
Miket ír?
2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azért próbál itt másoktól névtelen tanácsokat kérni, mert kétségbe van esve miattad és félti a házasságát. Ne bagatelizád, könnyen lehet, hogy komoly a helyzet...

Próbálj meg türelmesen beszélgetni vele, meghallgatni.

2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Van itt több hasonló kérdés is,nem tudom eldönteni,melyik lehet az övé.Tény,hogy régóta mondogatja,hogy nem boldog velem,nem törődök vele.Én meg úgy érzem,ő nem figyel rám,nem támogat.
2015. jún. 1. 22:23
 5/70 anonim ***** válasza:
2015. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
89%

Miert nem mentek el egy napra valamerre és beszelgettek?


Kezdésnek jo lenne, es csak ti tudjatok megoldani a gondjaitokat.

A lenyeg a turelem es a kommunikacio.

2015. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
Huuu, hát ha az a feleséged akit belinkeltek. Akkor mondjuk az is sokat jelentene ha érezné a törődést az ágyban. :D
2015. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
5,lehet,hogy ő az.
2015. jún. 1. 22:43
 9/70 A kérdező kommentje:
Ő többször mondta,hogy csináljunk kettesben programot.Néha 1-1 órát szakítottam egy kávéra munka után, hiába mondtam a munkahelyi dolgaim,meg tanulok is,mintha nem is hallaná.Nem érdekli mi van velem.
2015. jún. 1. 22:47
 10/70 anonim ***** válasza:
85%
Senkit sem szeretnék megbántani, de azért elgondolkodtató, mikor már olyan szinten nem jut eszébe egyik félnek sem az egymással való kommunikáció, hogy a közös megbeszélés helyett mindkettő anonim idegenekkel osztja meg az érzéseit. Nem csak a feleséged, de te is hibás vagy, mert másokhoz fordulni tanácsért a MÁSODIK lépésnek kellene lennie. Az első mindig az, hogy azzal beszélem meg őszintén, akire ez leginkább tartozik - a párommal.
2015. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!