Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért irkál ide a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkál ide a feleségem? Itt megoldódik mineden?

Figyelt kérdés
Látom,hogy a napokban többször is használta ezt az oldalt.Ma a fiam azzal várt,hogy sokat sír az anyja miattam.Velem is próbált már beszélni,de nem értem mi baja.
2015. jún. 1. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

Basszus,Te tényleg nem látod,hogy Te hiányzol neki????? A férfi,a férj,a szerelem,a szeretet.

Eltolt magától,persze,mert már nem hisz benned.Próbálkozz!Bizonyítsd be,hogy szereted,hogy akarod őt,hogy vele akarsz lenni.

2015. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
Na jó, én ezt nem hiszem el. Ez a kérdés kamu.
2015. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

Próbáltunk beszélni.Azt mondta, hogy elmondta sokszor,mi baja,1-2 hétig változtatok is,aztán minden a régi. Igen,többet szeretne velem lenni.Nehezen viseli,hogy már 4 éve tanulok,péntek-szombat emiatt nem vagyok itthon, most meg még nyelvtanfolyamra is beiratkoztam, holott már jártam,és a nyelvvizsgám is megvan.De szertném még fejleszteni a nyelvtudásom.Így csak a kedd,csütörtök este,illetve a vasárnap marad.Ő is tanul,de csak minden második héten péntek délután,akkor anyósom van a gyerekkel.Munka után rohan a gyerekért,úgy érzi magára hagyom a gyerekneveléssel,és a házimunkával.Fáradt,keveset alszik,kimerült,és feltöltődni sem tud,mert nincs mikor.Most az elmúlt 1 hónapban pedig alig szóltam hozzá,ami igaz,mert munka után és késő este is a zh-kra,vizsgákra tanulok.

Kértem,hogy még egy évig legyen türelemmel,de azt mondja ,besokallt.

2015. jún. 2. 21:10
 34/70 anonim ***** válasza:
Ha képtelen vagy változtatni a hozzáállásodon, akkor csak reménykedhetsz, hogy a követkető 1 évben nem válik el a feleséged. Bár lehet tudatalatt pont erre vársz és azért iratkoztál még be pluszban nyelvtanfolyamra egy romokban álló házasság kellős közepén.
2015. jún. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

De én ezt tényleg szeretném, lehetne kicsit megértőbb, már csak 1 év. Többször végigolvastam,amiket írtatok, valóban lehetnék vele,velük többet.De az elkövetkező 1 évben még nem lesz túl sok időm.

De igazad van utolsó, talán nem vettem észre eddig, hogy nagyobb baj van,mint gondoltam.Kilátásba helyezte a válást.

2015. jún. 3. 20:26
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, eljött a idő, hogy fel kell állítanod egy fotossági sorrendet, amikor eldöntöd, hogy mi a fontosabb, mibe vagy hajlandó időt fektetni. Ez egy nehéz időszak amúgyis, mert a gyerek még kicsi. Ha nem tanulnál, akkor is nehezebb lenne a kapcsolatotokra, kettőtökre a gyerek mellett időt szánni, nemhogy még így. Nyelvtanfolyamot végezhetsz későbbis, magadtól pedig tanulhatod munkába menet hanganyagokból, könyvekből az üresjáratos időben, ha ez neked ennyire fontos, hogy nem ér rá pár évet. A képzést is úgy fejezném be a helyedben, hogy ne menjen rá a házasságod. Tehát vagy halasztanék, vagy csak a minimmot teljesíteném, vagy utazás közben tanulnék rá. Vegyél egy nagy levegőt, fújd ki lassan, és gondold át, hogy mi az, ami igazán fontos neked. Ha a házasságotok, akkor ülj le a feleségeddel beszélni, mondd el, hogy mikre jöttél rá, és, hogy szeretnél rá közösen megoldást találni. Ismerd el a saját részedet, és mondd el neki, hogy sajnálod (ha tényleg így van). Elmondhatod, hogy azt hitted, hogy a férfinak a feladata a családban, hogy el tudja tartani őket, de szeretnél mostantól a társa lenni a mindennapokban, és újra megismerni egymást (ha tényleg így van).


Azt írod, hogy te egy unalmas ember vagy. Mégis ki ültette el ezt a hülyeséget a fejedben? Ez inkább tűnik takarózásnak, hogy ne kelljen változtatnod. Eljött az idő, hogy kicsit megkérdőjelezd magadban a saját magadról és a feleségedről alkotott véleményedet. Már bocs, de aki képzi magát, nyelvet akar tanulni, dolgozik, az hogy lehetne unalmas? A feleséged sem csak valaki, aki csak a gyeretek anyja. Mindenkinek van érdeklődési köre, álmai, csak kérdés, hogy veszed-e a fáradtságot, hogy megismerd ezeket, hogy újra megismerd a nőt, akivel együtt élsz.


Kívánom, hogy sikerüljön visszatalálnotok egymáshoz.

2015. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:

Ebben a filmben találsz pár ötletet:

[link]

2015. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:

Egy év nagyon hosszú idő. Én nem vagyok a tanulás ellen, magam is munka mellett járok egyetemre. Így hidd el, átérzem a helyzeted. A párom is nehezen viseli, hogy soha nem érek rá - pedig nekünk még gyerekünk sincs. Pont a napokban borult ki teljesen, hogy elege van már abból, hogy a kapcsolatunk egy nagy nulla. Megértem, mert nekem is.

Én most azt kértem tőle, hogy egy kicsit még bírja ki. Két hét múlva államvizsgázom. Ez az időtartam még kibírható.

De egy teljes évet kérni a másiktól túl sok. Ennyit ne kérj a feleségedtől, mert nem fogja kivárni. Ha nem köt szerződés, akkor halassz egy évet.

Vagy ha a feleséged gyesen van és visszavárják, akkor cseréljetek. Úgy könnyebben viselné a dolgot és te is tudnád úgy intézni a tanulást, hogy akkor foglalkozz vele, amikor a feleséged még nincs otthon.

2015. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Már visszament dolgozni,nincs gyesen. A gyese alatt is tanultam, akkor is panaszkodott,hogy alig vagyok itthon,be van zárva,szeretne velem lenni,nem elégíti ki a játszótéren a mennyit kakilt a gyerek beszélgetés. De nem figyeltem rá.

Nem tudom rendbe lehet-e még hozni,hetek óta alig szól hozzám,vagy kiabál.

2015. jún. 4. 17:02
 40/70 anonim ***** válasza:
Ameddig kiabál, addig küzd, tehát van remény. De ha nem is lenne remény, nem lenne èrdemes akkor is küzdened a családodért?
2015. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!