Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért irkál ide a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkál ide a feleségem? Itt megoldódik mineden?

Figyelt kérdés
Látom,hogy a napokban többször is használta ezt az oldalt.Ma a fiam azzal várt,hogy sokat sír az anyja miattam.Velem is próbált már beszélni,de nem értem mi baja.
2015. jún. 1. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 opened paradise ***** válasza:

Nem csak minden nőnek,minden embernek.

A nyaralás kevés,arra várjon év közben is?

Az apró figyelmességekkel többre mennél...

2015. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Tegnap este elmentem anyámékhoz,átbeszéltük.A gyerek miatt mondták, gondoljam át.Hazajöttem,a feleségem sír,azt vágta a fejemhez,hogy vele nem beszélem meg a dolgokat,alig aludt,most is a könnyebb utat választottam,elmentem anyámékhoz.De velük nyugodtan meg tudtam beszélni,megértenek.
2015. jún. 6. 10:26
 53/70 A kérdező kommentje:
Nem kell várnia a nyaralásra,írtam vasárnaponként együtt vagyunk.Meg 1 évet kellene még kibírnia,míg befejezem a sulit.
2015. jún. 6. 10:29
 54/70 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező, de bárki bármit ír, oldalak óta ugyanazt hajtogatod. Így mit vársz? Akár a feleségedtől, akár az itt válaszolóktól?

Valószínűleg pontosan tudod mit akarsz, csak kimondani nem mered.

2015. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

Az első feleségemnél örültem,hogy ő mert lépni,mert ha nem,még lehet most is vele élnék egy rossz házasságban.

Talán most is erre várok.Amiket írtatok,az ráébresztett, hogy ő még harcol.Igen,lehet könnyebb lenne,ha ő lépne.De maradnék is vele,ha neki is jó lenne így,ahogy van,nem veszekedne.

2015. jún. 6. 10:46
 56/70 anonim ***** válasza:
Annyit nem ér a családod, hogy esetleg megpróbálj te is tenni valamit értük? Ha igen, akkor ne csak a feleségedre várj.
2015. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Ebben elismerem,én vagyok a hibás.Ő sokszor próbálta megbeszélni,én nem tartottam fontosnak.Most meg már csak kiabál velem.
2015. jún. 6. 11:09
 58/70 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy csokor virágot. Mondjuk vörös rózsát :)

És mutasd ki, hogy szereted :)

2015. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Már kevés,annál már nagyobb a probléma :(
2015. jún. 6. 11:15
 60/70 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy ez a házasság neked már csak akkor kell, ha a feleségednek is jó így? Magyarán nem vagy hajlandó változtatni, tenni bármit azért, hogy helyre jöjjenek a dolgok? HA ez így van, ne haragudj, de én őszintén drukkolok a feleségednek, hogy találjon valakit, aki jobban megbecsüli őt.

Azzal pedig ne mentegesd magad, hogy a szüleid megértenek. Ők a szüleid, szubjektívek veled szemben. A feleséged szülei nyilván az ő pártját fogják, ez így 1-1.

2015. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!