Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért irkál ide a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkál ide a feleségem? Itt megoldódik mineden?

Figyelt kérdés
Látom,hogy a napokban többször is használta ezt az oldalt.Ma a fiam azzal várt,hogy sokat sír az anyja miattam.Velem is próbált már beszélni,de nem értem mi baja.
2015. jún. 1. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
Így gondolom.Továbbra sem értem mi baja.
2015. jún. 2. 13:43
 22/70 A kérdező kommentje:
Nem iszom,leszoktam a dohányzásról,nem nőzöm.Kicsit unalmas vagyok.Ennyi a bűnöm.
2015. jún. 2. 13:49
 23/70 anonim ***** válasza:

Remélem sosem futok bele olyan ferfiba, mint te.

A hozzászolásaidbol látszik, hogy nem akarod megoldani a gondokat.

Mirol lehet beszélni a hazastarsaddal? Tervekrol, álmokrol, az eletrol.

2015. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:

Nem, nem ennyi a bűnöd.


Az a bűnöd, hogy nem érdekel a házastársad bánata. Tetézve azzal, hogy hárítod a felelősséget, talán még magadnak is hazudsz.

Ezek mellett eltörpülne, ha csak unalmas lennél.

2015. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:

Te is a felelősséggel jössz.Ő is ezt vágta legutóbb a fejemhez.

Most megyek tovább melózni,később még jövök.

2015. jún. 2. 14:08
 26/70 anonim ***** válasza:

Olyan szinten hozod a vegytisztán nemtörődöm/érzéketlen férfi archetípusát, hogy ez már kiesik a hihető kategóriából. Ennyire sarkosan, ennyire minden nagykönyvben megírt sztereotípiának megfelelve. Aki később erre a kérdésre hivatkozik, vagy példaként, bizonyítékként hozza fel a férfiak átfogó sarazásához, mondván ez a valós és hétköznapi, az szándékosan kezeli a többségre is jellemzőnek azt, ami túlzásba vitt és szélsőséges kivétel.


Ne mondjátok azt, hogy ez tipikus, mert nem az, és ez nem közeg és közvetlen környezet kérdése. Ez nem korrajz a férfiakról, ez szélsőség.

2015. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Többen írtunk neked ötleteket, a válaszaidban csak kifogásokkal jössz, szerintem te nem akarsz változtatni, csak, ahogy írod, azt akarod, hogy hagyjon békén. Ő azért kiabál, mert még küzd a kapcsolatotokért, de te nem hallod meg, és már belefáradt önmagát ismételgesse. Ha egy kapcsolatba nem teszel energiát, az elsorvad, ahogy egy növény is, ha nem gondozod. Ha azt akarod, hogy ő megbecsüljön téged úgy, ahogyan te szeretnéd, akkor te is becsüld meg őt úgy, ahogyan ő szeretné. Nem olyan bonyolult ez. De helyetted mi nem küzdhetünk ezért a kapcsolatért, ahogy a feleséged sem. Neki is megvan a maga része abban, hogy idáig jutottatok, de neked is. Már egy másik válaszoló is írta, hogy fölösleges azon lovagolni, hogy ő mit nem tesz meg, mert csak azon tudsz változtatni, hogy te mit teszel meg. Az én férjem megkérdezi tőlem, hogy milyen napom volt, és magától mesél az új dolgokról, amiket tanult, vagy amiket a munkahelyén csinál, valamint megköszöni, ha kitakarítok. Esetleg kezdhetnéd ezzel is.
2015. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy nemtörődöm lennék.Csak rossz a kommunikáció a feleségem és köztem.Vagy nem egyeznek a céljaink.Én nem tartom fontosnak,amiket ő elvár.Kicsit magamnak való vagyok,ő társaságibb ember.Talán ezt nem élheti ki mellettem.Dolgozom,tanulok,foglalkozom a gyerekünkkel,hétvégén hármasban is vagyunk.
2015. jún. 2. 15:30
 29/70 A kérdező kommentje:
27,értem.Ő mesél is,vagyis egyre kevesebbet a napjáról,pedig mostanában már kérdezem.Ő meg már nem kérdez engem.Régen,ha kérdezett,letudtam 2 mondattal.Tegnap próbáltam átölelni,eltolt magától.
2015. jún. 2. 15:35
 30/70 A kérdező kommentje:
Írta valaki korábban a mozit.Télen meg szeretett volna nézni egy filmet.Letöltöttem,mondtam,vigyázok a gyerekre, nézze meg a másik szobában.Nem volt túl lelkes.
2015. jún. 2. 15:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!