Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért irkál ide a feleségem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkál ide a feleségem? Itt megoldódik mineden?

Figyelt kérdés
Látom,hogy a napokban többször is használta ezt az oldalt.Ma a fiam azzal várt,hogy sokat sír az anyja miattam.Velem is próbált már beszélni,de nem értem mi baja.
2015. jún. 1. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

Kérdező, állandóan kényeskedsz. Már bocs. Nézd én tisztelem benned, hogy tanulsz, dolgozol és családod van. Kevés ember teszi ezt.


A baj szerintem, hogy olyan elveid vannak, amiket már említettél, hogy "egy férfi semmit se csináljon a konyhában". Most meg azt hajtogatod, hogy már késő cselekedni. Szerintem tévedsz, mert még nem késő.


Én azt gondolom a magam tapasztalatlan fejével, hogy ebben a helyzetben a családot kéne menteni és nem a saját büszkeségünket. Ha a feleségednek az kell, hogy törődj vele, akkor törődj kicsit többet vele.


Most biztos hisztizik, veszekedik, kiabál. Próbálj bevágódni nála, udvarolj, mutasd ki, hogy szereted.


Ne csinálj már úgy, mintha nem értenél a nőkhöz! Ember, 10 + 6 évet voltál eddig házas! Nem mellékesen van egy gyereked is a feleségedtől. És a leírásaid alapján egyáltalán nem tűnik rossz feleségnek.


Ne játszd a tehetetlent...

2015. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:

A rózsa önmagában kevés. De ettől még első lépésnek jó. Ugyanígy ezt a problémát már egyetlen nagy beszélgetés nem fogja megoldani. De ettől még le kell ülni, és legalább valameddig eljutni.

Először viszont azt találd ki, hogy milyen áldozatra vagy hajlandó a családodért. Szerintem egyébként egy év halasztás a minimum, amit meg kellene tenned.

2015. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
A kommunikáció mindig nagy hiba volt nálunk.Leginkább nekem nem megy.De ma délután is kiabált velem.Pedig hozzá sem szóltam egész nap,játszottam a gyerekkel.Nem hiszem,hogy kell már ez nekem.
2015. jún. 6. 20:20
 64/70 anonim ***** válasza:
100%
31-es vagyok.Te ezt tényleg nem akarod már.Legalább azzal tiszteld meg, hogy elmondod neki. Ne szenvedjen,ne küzdjön. Hamarabb túl lesz rajtad, a váláson, s remélem,talál valakit,aki szereti,megbecsüli.
2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
Masnak nincs olyan erzese, hogy a kerdes kamu? A kerdezö ugyanazt hajtogatja, barmit irunk.
2015. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem egy nap alatt romlottak el a dolgok, hogy várod a feleségedtől, hogy egy napi gyerekfelvigyázástól mindent elfelejt?
2015. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
Megmondtam reggel neki,ha szeretne,úgy fogadna el,ahogy vagyok.Nem kiabálna,nem követelőzne,nem hajtogatná,hogy neki nem jó.Részemről befejeztem,mondtam neki a héten megyünk az ügyvéd haveromhoz,intézzük a válást.
2015. jún. 7. 10:24
 68/70 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, megtennéd, amit olyan régóta kér.

Ez így még mindig fifty-fifty.

Szinte biztos vagyok benne, hogy nem leszel boldogabb, ha elválsz, de ha ennyire önző és kényes és büszke vagy, akkor jobb is lesz így a feleségednek és a kisfiadnak is.

2015. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Jobb lesz a feleségnek ha elválnak, eddig is tűrt eleget.
2015. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Nem tudom, olvasod-e a kommenteket, d jobb is hogy elválzok. Az én férjem is elindult ebbe az irányba, csak a munka és a munka, velem nem foglalkozott, hamarabb ment át anyósomékhoz mint jött el velem valamerre. Az utolsó csepp az volt, amikor rendezni akart egy kerti partit, úgy hogy semmi pénzünk nem volt akkoriban, de meghívott rengeteg embert, vett rengeteg üdítőt, kaját, stb, mínuszba mentünk mindketten, majd amikor én szerettem volna valamit, rítt, hogy jaj nincs pénz, jaj. N

Na akkor én iszonyatosan berágtam és megmondtam, hogy mostantól vagy kiveszi a részét a házasságunkból, vagy vége, mehet családozni vagy ahova akar.

Azóta változott, többet foglalkozik velem, megértette, hogy nekem nem az kell hogy lapátolja a pénzt haza (én is dolgozom) hanem az hogy gondoljon rám, ne mindenki más legyen az első.

2018. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!