Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi kerül többe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kerül többe havonta a víz és gázszámla vagy az étkezés és háztartási dolgok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem vagyunk közös kasszán, 8 éve élünk együtt ő az étkezést és a háztartási dolgokat fizeti én a többit. Van egy 8 hónapos lányunk és mamámnál élünk külön házrészbe. Szeretnénk elköltözni, de mikor mondtam a páromnak, hogy csak az én nevemen lesz a ház, mert így fair neki állt feljebb. Azt mondta belefizetne ő is a fundamentámban, de nem tudná a felét kifizetni a háznak. Pont ezért nem is akarom elvenni feleségül. Én keresek többet, ő ráadásul jelenleg gyeden van, töredékét kapja amit eddig keresett. Azzal jön, hogy ő többet fizetett a 8 év alatt a háztartásba mint én. Jogos a sérelme?
2016. nov. 30. 10:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
98%

Undorító vagy. :"D


Akkor maradj otthon TE a gyerekkel, és akkor majd ő vesz lakást a saját nevére. Neked ez hogy esne?

Simán lehet, hogy az apa maradjon otthon a gyerekkel, csak azért lett ez a nő feladata, mert a nő szül és szoptat. De ha fél éves - egy éves kora után nem szoptatja, akkor maradj otthon te.


VAGY felvesztek 5x8 órában egy dadát, a házimunkát felesben végzitek el ti ketten munka után, a rezsit, a kaját, és az egyéb szükséges holmikat is felezitek, és akkor majd meglátod, hogy ha dadára is ki kéne adni, meg a kajába is beszállni, meg az egyebekbe, akkor mennyi esélyed lenne neked házat venni. :)


Azzal, hogy ő otthon ül a gyerekkel, főz, most, takarít, baromi sok pénzt megspórol NEKED, és még fizetést sem kap érte. Ja, hogy ez természetes, hogy egy csomó kiadást és terhet levesz a válladról? De az már derogál neked, hogy ezt "meg is fizesd neki" azzal, hogy egyenlő részben lesz a ház a neveteken?


Kár a szüleid válására fogni a dolgot, mert oké, elváltok, akkor majd vagy kifizeted a párod részét, vagy eladjátok, és vesz mindenki magának amit akar.

A szüleid válása csak egy kifogás, mert egy önző ember vagy, aki nem tiszteli a párját, a saját gyerekének az anyját, és a munkáját se, amivel amúgy baromi sok pénzt megspórol neked.

2016. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
95%

Ebben hol a férfigyűlölet? Nem az a baj vele hogy pasi, hanem hogy szarrágó. Írom ezt férfiként.

Az étkezés meg szinte biztosan több, mint a közüzem.

2016. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam végig, csak az alapkérdésedre válaszolok: egyértelműen az étkezés + háztartás a drágább. Anno nálunk volt is ebből félreértés, amit úgy oldottunk meg, h mondtam a páromnak, hogy oké, akkor cseréljünk. Volt meglepődés, h "úristen, mennyi pénzt megeszünk havonta". Én meg örülgettem, h mennyi pénzem maradt, miután csak a rezsit kellett kifizetnem. x)
2016. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
88%

Igazán büszke lehetsz magadra kedves kérdező.

Egy igazi férfi vagy!

2016. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
98%

Te jó ég, te tudsz tükörbe nézni, mondd? Ekkora egy aljas sz*rrágót, mint te.

Elárulom, a rezsi sokkal olcsóbb, mint a kaja+háztartásbeli dolgok. Nekünk a rezsi mindennel együtt összesen 35 000 Ft most télen, a kettőnk kajája, meg legalább 100 000 Ft. Nem eszünk szarokat, tehát nem féhérkenyéren, meg párizsin élünk, tehát igen, ennyi a kaja és még nem számoltam bele a háztartásba szükséges árucikkeket.


Remélem, lelép mellőleg ez a nő és talál egy normális FÉRFIT.

2016. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Nalunk nokent en keresek tobbet. De pl tavaly ilyebkor meg a parom keresett jobban. Ezek a dolgok forognak. Eleve nem vagyok hive a kulon kasszanak. Amugy megsugom: kajara es a haztartasi dolgokra megy el a legtobb penz ha nincs albi dij.


Anyam mar 10 eve is 100+ ezret koltott ezekre 5 emberre.

2016. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen gyerek...


Különben a kérdésre válaszolva ez nem egyértelműen megválaszolható kérdés. Nekem pl. a gáz fix díjas, 1880Ft, akármennyit használok, ugyanennyi, nem ezzel fűtök, csak a gáztűzhely miatt kell, a gázfűtéses lakásoknál már más a helyzet, ott fogyasztás alapú. Aztán nekem a víz olyan, hogy a fogyasztásomtól függ, mennyi, de van, akinek meg az fix díjas.

Amit bevásároltok a háztartásba, étkezés miatt, az viszont mindenkinek saját magán múlik, nekem mindennel együtt 30.000Ft-ból ez megvan havonta, de vannak, akik többet költenek, más igényeik vannak... stb.

2016. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom ugyanezt a bogarat ültette mosta férjem fülébe. Itt vagyok pici gyerekkel, mi is külön kasszán vagyunk és mint kiderült nekem is ekkorra szarrágó férjem van. Kb ugyanez a helyzet. Ő fizeti a rezsit ên meg minden mást. Sokszorosaaz én kkiadásom az övének. Egy darabig nem rágódtam ezen, azt hittem közös kasszán vagyunk, mert mindig mondta, hogy gyűjtöget a házra, hogy sajátot vehessünk. Erre bejelentette, hogy az ő nevén lesz, mert ő rakta rá össze a pénzt. Azt hittem összeesek. Még egy darab pelenkát se vett a gyerekünknek, csak a rezsit fizette 3 évig.Tényleg léteznek ekkora pparasztok, mint te. Gratulálok.

Mi most költözünk a férjem nélkül.

2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, utolsó... nagyon sajnálom. :(

Mi még gyerekvállalás előtt vagyunk, de most eldöntöttem, hogy megmutatom ezt a kérdést a páromnak, ha esetleg nem találna benne kivetnivalót - amit kétlek/remélek -, akkor biztos, hogy nem vele tervezek tovább... :(

2016. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚÚÚÚristen Te! Nem olvastam el az összes hozzászólást de gondolkodj már. Amit a barátnőd napi szinten megcsinál a baba körül, annak a fizetésben mért értéke minimum havi 500 Ezer Forint. Csak úgy mondom, hogy Pesten egy baby sitter 1500 Forint órabérért vállal egy babát. Kemény munka ez, és alap, hogy amíg te dolgozol, a barátnőd meg karrierjét félretéve ellátja a közös gyereketeket, főz mos, takarít, ddig minden pénzetek közös kell, hogy legyen Ilyen hozzállással csodálkozom, hogy valaki képes volt neked gyereket szülni. Ha a barátnődnek lejár a gyede és csak a 28 500 Forint gyest kapja, akkor majd hagyod őt éhen halni, vagy mi?

Mindegy, ismét egy élő példa azért, hogy miért fogy a lakosság, ilyen férfiaknak épeszű nők nem szülnek.

2016. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!