Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi kerül többe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kerül többe havonta a víz és gázszámla vagy az étkezés és háztartási dolgok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem vagyunk közös kasszán, 8 éve élünk együtt ő az étkezést és a háztartási dolgokat fizeti én a többit. Van egy 8 hónapos lányunk és mamámnál élünk külön házrészbe. Szeretnénk elköltözni, de mikor mondtam a páromnak, hogy csak az én nevemen lesz a ház, mert így fair neki állt feljebb. Azt mondta belefizetne ő is a fundamentámban, de nem tudná a felét kifizetni a háznak. Pont ezért nem is akarom elvenni feleségül. Én keresek többet, ő ráadásul jelenleg gyeden van, töredékét kapja amit eddig keresett. Azzal jön, hogy ő többet fizetett a 8 év alatt a háztartásba mint én. Jogos a sérelme?
2016. nov. 30. 10:56
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

39-es

Én is elküldöm a férjemnek ezt a linket.

Remélem belátja mekkora tapló. A gyerekünk másfél éves, de jobb lesz neki, ha nem lát ilyen rossz példát az apjától.

2016. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kaja többszöröse a rezsinek. Jól szigetelt a ház és szeretjük az egészséges, jó minőségű ételt-italt.


A hozzáállásod meg legalább olyan gáz, mint ami a kazánt táplálja...

2016. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
91%
Azért kérdező ezt jól kifundáltad. Magyarán elvárod, hogy az élettársad fizesse a te kajád, meg a háztartási dolgokat, közben mosson főzzön, takarítson rád, nevelje a gyereked, neked semmi másra nem kell költened, csak a házra, ami a végén csak a tiéd lesz. Holott annak köszönhetően tudsz dolgozni és fizetni a törlesztőt hogy valaki etet téged, gondoskodik rólad, és még az anyagiakhoz is hozzájárul. Marha jó....
2016. dec. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Tééényleg kérdező, adtál egy nagyon jó ötletet :-)

Nálunk a havi hitel mindössze 50 ezer Forint, ellenben az étkeésre, háztartásra, gyerekekre alsó hangon havi 200 ezer elmegy. (Nálunk több gyerek van)

Mindjárt szólok az uramnak, hogy ezentúl az én fizetésemből megy a rezsi (max havi 30 ezer) meg a hiteltörlesztő, havi 50 000, és ő fizet minden egyebet. A lakás voszont csak az enyém lesz, hiszen a törlesztő az én fizumból megy :-) gy ő hozzátesz az életünkhöz 200 ezret, én havi 80-at, de a lakás válásnál csak az enyém, juhéééé.

Ja és én ezentúl nem végzek se gyerekgondozst se házi munkát, mer' az a férfi dolga :-)


Kérdező: nem tudom, érted-e, de te most kb. erre készülsz! Épeszű nő ebbe nem megy bele.

2016. dec. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

minek élsz vele? minek vállaltatok gyereket?

szánalmas vagy

2016. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!