Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi kerül többe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kerül többe havonta a víz és gázszámla vagy az étkezés és háztartási dolgok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem vagyunk közös kasszán, 8 éve élünk együtt ő az étkezést és a háztartási dolgokat fizeti én a többit. Van egy 8 hónapos lányunk és mamámnál élünk külön házrészbe. Szeretnénk elköltözni, de mikor mondtam a páromnak, hogy csak az én nevemen lesz a ház, mert így fair neki állt feljebb. Azt mondta belefizetne ő is a fundamentámban, de nem tudná a felét kifizetni a háznak. Pont ezért nem is akarom elvenni feleségül. Én keresek többet, ő ráadásul jelenleg gyeden van, töredékét kapja amit eddig keresett. Azzal jön, hogy ő többet fizetett a 8 év alatt a háztartásba mint én. Jogos a sérelme?
2016. nov. 30. 10:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is érdekelne kérdező, hogy ezeket az elveidet a gyerek előtt is ilyen nagy hévvel hangoztattad, vagy csak most, mikor már nem olyan egyszerű lelépni a nőnek, lett ilyen nagy a pofád?
2016. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
96%

#20

Egyrészt, ki a bánatot érdekel, hogy mennyibe kerül az albérlet, ha irja, hogy nem albiban laknak, hanem a nagymamánál?

Másrészt euróban irtál, gondolom külföldön élsz, a külföldi árak meg abszolút nem relevánsak itthon.

2016. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
6%

"Leírom, hogy én mennyit költök albérletre és étkezésre, erre leszavaznak 20%-ra.... :D Ez a gyakorikérdések.hu. Agyatlan barmok gyülekezete."


Agyatlan nők gyülekezete, akartad mondani ugye.Majdnem minden minden esetben ezt művelik, 2-3 napja válaszolgatok egyes kérdésekre, és lehúzzák a francba, ha nem szerepelnek benne azok a külcsszavak, hogy a kédező férfi "semmirekellő, szemét, patkány, sóher, csóró, bunkó "stb.

Nézd meg, a legtöbb válasz arra a kérdése, hogy mi kerül többe a közüzemi számla, vagy a kaja, az, hogy a kérdező ez patkány. És ez a válasz 100 %ot ér. Férfigyület a köbön. Komoylan nem tudok mást mondani.

Elképesztő

2016. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
94%

Azért lettél lepontozva, mert abszolút irreveláns volt a válaszod.

Külföldön élsz és albérletben. A kérdező Magyarországon és nem albérletben. Nehét felfogni?

2016. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg a srác nem albérletben él, a csajjal viszont a srác családjánál élnek a csajjal, a csaj már itt megúszott egy komoly költséget. Ha a már a csaj veri az asztalt, hogy akkor számolgassuk má' ki, akkor azért azt korrektul kellene csinálni.
2016. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg mi kerül többe.


Ez egy bonyolult téma, és mindenkinek máshol van a "fájdalomküszöbe".

Van aki azt mondja együtt vagytok, gyerek is van, legyen minden közös. Más azt, mi lesz ha elváltok és te többet teszel bele, a fele akkor is az övé?

Arany középút ez esetben szerintem, ha maradtok ott ahol vagytok amíg ő vissza nem megy dolgozni, és anyagiakban többel tud aztán hozzájárulni ehez a dologhoz. Így nem lesz gond a fele fele tulajdonrész.

Gondolom nem sürgős onnan eljönni ahol laktok.

2016. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%

Sok függ attól, hogy mekkora a ház és milyen minőségű kajákat vesztek.


Hahó, analfabéták! Fussatok neki újra a kérdésnek. A kutya sem kérdezte, hogy melyikőtök tud jobban szitkozódni és mit gondoltok a kapcsolatukról. Az ő életük, az ő döntésük. A kérdező sem ugatott bele a ti szánalmas életetekbe. Ha egy kérdést sem tudtok felfogni, akkor miért válaszoltok? Ja, tudom... Valahol le kell vezetni a sok frusztrációt, ami az életetekben felhalmozódik.


#23: Szokd meg, itt ez van. Néha feljövök, néha változnak a dolgok. 1-fél éve még azért ment a sírás, hogy az oldal tele van nőgyűlölőkkel. Most meg alig látni pár nőgyűlölőt és hemzseg a férfigyűlölőktől, akik sablonszerűen ugyanazokat a válaszokat írják és pontozgatják le, aki mást mer mondani.

2016. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez csak ilyen beetetős kamukérdés.

Ennyire nem lehet senki értetlen, hogy képtelen összeszámolni, mennyi a rezsi, mennyi a kaja, és meg tudja állapítani egyedül, melyik a több.


Ráadásul ha 8 éve vannak együtt, feltételezem, nem mind a 8-at töltötte gyed-en a csaj, csak az elmúlt 8 hónapot. És még pár hónap, és megy vissza dolgozni.


Azt meg csak úgy alapból nem hiszem el, hogy él a földön olyan nő, aki ilyen fillérba.szó pasival képes lenne 8 éve éldegélni a nagyinál, és pottyant egy gyereket a lakótársának.


Nyugodtan lehet lepontozni, nekem akkor is ez lesz a véleményem, hogy kicsit túl sok mostanában ez a külön kasszás kérdés, és az ihlette ezt a nem túl kreatív és hihető kamukérdést.

2016. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
2%
Utolsó még mindíg röhögök:-) Szóval szerinted kamu a kérdés. Ennek ellenere nem birtad kihagyni hogy egy kamu kérdésben szereplő képzeletbeli hapsit ne kezdjel el savazni:-) :-)
2016. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

"A kutya sem kérdezte, hogy melyikőtök tud jobban szitkozódni és mit gondoltok a kapcsolatukról. Az ő életük, az ő döntésük. A kérdező sem ugatott bele a ti szánalmas életetekbe."

A kérdező teregette ki ide a kapcsolatát, és kért róla véleményt, nem én :DDD

Most komolyan, szerintetek normális dolog igy hozzáálni a nőhöz, aki épp a közös gyerek miatt kap kevesebb pénzt? Ráadásul 99%, hogy a csaj többet fizetett bő 7 éven keresztül....

Nem vagyok férfigyűlölő, csak az ilyen szarrágó gyökereket nem szeretem. A férfiakkal nincs bajom alapból, de ha egyszer a kérdésben a pasi akkora gyökér, mint ide nagykáta, akkor miért kezdeném a csajt okolni? :DD Más kérdésnél a pasinak adok igazat, tudom hihetetlen.

2016. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!