Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Tudom, hogy rossz, de hallgassatok meg! Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a férjem 28 éves, van egy két éves lányunk, 5 éve vagyunk házasok.


A férjem sokat dolgozik, mert van egy családi vállalkozásuk, amit még a nagyapja alapított, és most ő és a testvérei viszik tovább. Emiatt nem nagyon volt ideje rám. Akkor szorultam igazán háttérbe, amikor megszületett a lányunk. Onnantól kezdve csak neki szenteli az idejét. Jó, örülnöm kéne, hogy férfi létére kiveszi a részét a gyerekvállalásból, de valahogy hiányzik, hogy beszélgessünk, ölelkezzünk, elmenjünk valahova kettesbe, ne csak szexeljünk. Mióta megszületett a lányunk, azóta nagyon megromlott az önbizalmam. Részben a striák miatt, részben, hogy soha nem mondja nekem, hogy szép, csinos vagyok. Tudom, hogy már nem vagyok se szép, se csinos, de olyan jól esne, ha mondaná. Mondtam is neki nem egyszer, nem kétszer. Végre a kérésemet (hogy töltsön velem több időt) meghallotta, és holnaptól jövő hét hétfőig kivett egy kis szabadságot.


Csakhogy sajnos már késő, mert fél évvel ezelőtt megcsaltam. Amig nem tudtam meg, hogy szabadságot vett ki, hogy velem/velünk legyen, addig nem volt bűntudatom. Mert ő sose foglalkozott igazán velem. De találtam valakit, aki mondta, hogy csinos meg szép vagyok. Csak egyszeri alkalom volt. Tudom, ez nem mentség, de mégis....



2019. okt. 21. 17:07
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
21%

"A kérdező meg nevelei a gyereket és nyilván előtte is dolgozott és ezután is fog."

Akkor meg kell csalni!

2019. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
89%

De, hibás vagy. Nyilván ő is, nem csak te. De egy problémára nem az a megoldás, hogy félrekefélsz. Egyébként is....egyszeri alkalom? Mégis mire volt jó? Nem is értem.

Miért nem lehet leülni és megbeszélni a dolgokat, elmondani, hogy mi bajod, megoldást javasolni, és ha nem lehet dőlőre jutni, akkor elválni? Miért kell megcsalni. Nyugtasd csak magad, hogy te marhára megérdemelted, hogy valaki azt mondja, hogy így is dögös vagy, de attól bizony még hibás vagy te is.

2019. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
75%

Azosztigen...

“ Tudom, hogy már nem vagyok se szép, se csinos, de olyan jól esne, ha mondaná.” - fck logic

“találtam valakit, aki mondta, hogy csinos meg szép vagyok.” - Ja, az más, ezesetben teljes mértékben megértelek; hát ha valaki, aki nem a férjed azt hazudja (saját állításod alapján), h csinos meg szép vagy, természetes, magától értetődő és teljes mértékben fékezhetetlen reflex beleülni a farkába. Igazán nem tehetsz róla - ja, várj...

2019. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
59%
Ne mondd el neki, ami történt megtörtént. Feleslegesen okoznál neki fájdalmat. Csak többet ne csinálj hülyeséget.
2019. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy nő megcsalja a férjét ott mindhárman hibásak.


Temesd el ezt magadban és arra koncentrálj hogy rendezzétek a házasságotokat. Szerintem menthető, ellentétben az enyémmel. Szívesen cserélnék veled.

2019. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert nem bókol nem kell mással kefélni! Dobnálak ki, mint macskát...
2019. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
44%
Szex volt amióta szültél?
2019. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
86%
Mivel te csaltad meg, te vagy a hibás abban, hogy megtetted. Abban, hogy megromlott a házasságotok nem, de nem ez lett volna a megoldás, hiszen csak rontott rajta.
2019. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
42%
Azért álljunk meg egy szóra vállalkozó eltartja a családját és még a gyerekkel is foglalkozik. És te csak azért megcsaltad mert egy faszi bokolt neked kettőt csak azért h megfektessen? Gyönyörű vagy, nem szép h elhanyagolt de a munka miatt és értetek tette, szerinted neki nem lett volna jobb ha nem kell állandóan guriznie neki nem lett volna jobb a családjával. De tudod a semmiből nem lesz pénz, nem lesz meg minden amit akarsz... A megcsalas marha a nem volt megoldás, mert ha egyszer megtetted megteszed többször is. Gerinctelen húzás volt, ha nem tudtatok megbeszelni el kelett volna valnotok... Tipikus mindent megteheti az ember egyes nőkért, sose elég és ők mindig csak áldozatok és ő nekik joguk van félre menni mert ez nekik jár. Remélem most jobban érzed magad egy kósza numeraval a hátad mögött, h kaptál pár dicséretet egy idegentol aki csak dugni akart. Mondd el a,, ferjednek" ha van benned meg egy cseppnyi emberség. Ne ringasd tovább abba az álom világba h minden szép és jó, megérdemelt olyat aki szereti annyira h mennyen félre. És még gyereketek is van...
2019. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
56%
A striák miatt. xD Hát, én itt kiégtem. Kellett ennyi ésszel gyerek ide is.
2019. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!