Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Tudom, hogy rossz, de hallgassatok meg! Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a férjem 28 éves, van egy két éves lányunk, 5 éve vagyunk házasok.


A férjem sokat dolgozik, mert van egy családi vállalkozásuk, amit még a nagyapja alapított, és most ő és a testvérei viszik tovább. Emiatt nem nagyon volt ideje rám. Akkor szorultam igazán háttérbe, amikor megszületett a lányunk. Onnantól kezdve csak neki szenteli az idejét. Jó, örülnöm kéne, hogy férfi létére kiveszi a részét a gyerekvállalásból, de valahogy hiányzik, hogy beszélgessünk, ölelkezzünk, elmenjünk valahova kettesbe, ne csak szexeljünk. Mióta megszületett a lányunk, azóta nagyon megromlott az önbizalmam. Részben a striák miatt, részben, hogy soha nem mondja nekem, hogy szép, csinos vagyok. Tudom, hogy már nem vagyok se szép, se csinos, de olyan jól esne, ha mondaná. Mondtam is neki nem egyszer, nem kétszer. Végre a kérésemet (hogy töltsön velem több időt) meghallotta, és holnaptól jövő hét hétfőig kivett egy kis szabadságot.


Csakhogy sajnos már késő, mert fél évvel ezelőtt megcsaltam. Amig nem tudtam meg, hogy szabadságot vett ki, hogy velem/velünk legyen, addig nem volt bűntudatom. Mert ő sose foglalkozott igazán velem. De találtam valakit, aki mondta, hogy csinos meg szép vagyok. Csak egyszeri alkalom volt. Tudom, ez nem mentség, de mégis....



2019. okt. 21. 17:07
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
40%
Budos szajha. Az en ferjem is ejjel nappal dolgozik hogy szep eletunk lehessen. Nem szakadhat kette . Amennyit tud es ereje engedi foglalkozik velem es a gyerekkel. Valamit valamiert !!!!!! Ha nem egesz nap itthon tengetned a Pi..ad hanem Te is dolgoznal ( En is azt teszem egy 1.5 eves gyerek mellett) Nem lenne idod felre kefelni. Szegyenld magad !!!! Az ilyenek miatt szegyenlem hogy no vagyok !!!! Csak Mert vki parszor szepet mondott h jol megdughasson megcsaltad a parodat !!! De meg is akartad tenni Csak Az alkalomra vartal.
2019. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
59%
Előző,higy mondhatsz ilyen szavakkal ítéletet? Megcsalta,nincs rendben,de nincs jigod így földbedöngölni senkit. Honnan tudod,higy hol lakik? Pl nálunk sincs bölcsőde. A gyerekem júniusban töltötte be a 3. évét,és aug. legvégén vették be az óvodába.
2019. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
77%
Én meg az ilyenek miatt szégyellem mint a 31es
2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
11%
Az nem úgy működik hogy Józsi mondd már hogy szép vagyok, hetente 2-szer délután 5-kor. Ez így nem megy. Pont ez az amiért nemcsak felesleges szólni, de egyenesen káros a kapcsolatra nézve. Nem szép dolog a megcsalás, sőt aljasság, de bizony a férjed szemében valószínű így vozóbb lettél, míg ha kuncsorogsz a bókokért, akkor csak eltűnik a vonzerőd. Sajnos ha nem dicsér meg időnként magától, az nem igazán kapcsolat, és nincs rá jó megoldás. Ez se volt jó megoldás az tény. Ha valaki tud olyat ami jó és működik is, akkor írja le. Max annyi a megoldás hogy egyéb gondjairól beszélgettek, akkor esetleg látod hogy mi miatt nem tudott veled foglalkozni.
2019. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
23%

Ha a szülés után a nőnek csökken a kedve a szexhez és a férfira már nem úgy néz mint azelőtt akkor ha a férfi félrelép akkor minden nő elítéli. A fordított helyzetben meg minden nő a férfit hibáztatja, hogy elhanyagolta a feleséget.

Válaszolva a kérdésedre. Igen, hibás vagy mert ahelyett, hogy a férjeddel ezt megbeszélted volna lefeküdtél mással. Mit szóltál volna ahhoz, hogy a szülés utána a férjed lefekszik más nővel mert nem foglalkozol vele? Ugye nem tetszene?

2019. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Szerinted nem beszéltem a férjemmel kismilliószor erről?
2019. dec. 7. 22:19
 37/54 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nevetseges, hogy itt mindenki a kerdezonek ad igazat

Nem szep dolog nem torodni a felesegeddel, de nem egyenrangu azzal, hogy megyek es lefekszem massal

Undorito, aljadek dolog, ami semmit nem old meg, es egy eletre szetalazod vele a masikat

Lehet mentegetni magad, de ez az igazsag, aki tobbe nezi a sajat parjat, mint egy legutolso kutyat, az nem csalja meg, akarmennyit mondjak neki, hogy szep, nem is ertem, ez hogy jon ide, semmit nem befolyasol, hogy mit mond az az illeto, ha egyszer megcsalsz valakit akkor megcsalod, teljesen mindegy, hogy mit mond amiert lefekszel vele... ez mar csak onmentegetes.

2019. dec. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
40%
Ha mást akarsz és őt már bármiért nem, válj el, aztán kezdj új fejezetet. A megcsalással egyik fél sem fog komolyan venni, és még te sem magadat. Pont ezért szokták eltitkolni.
2019. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező gondolom Gyes-en van,nem hinném,hogy egyszerűen tudna most ebben a helyzetben külön fejezetet nyitni az életében. Annyi probléma lehet egy házasságban,meg kell gindolni,főleg gyerekkel,hogy merre lép valaki. Ha már teljesen esélytelen és helyrehozhatatlan a közös élet,akkor kell lezárni.
2019. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
40%

Akkor addig ne ugráljon, bírja ki ha "viszket" meg lelkizzen a barátnőkkel, anyjával, vagy ha nincs, járjon el szerezni barátokat, vagy ha tarthatatlannak látja a helyzetét, mert mondjuk bántalmazza a másik testileg vagy lelkileg, adja bölcsibe a gyereket (2 évesen megy a legtöbb gyerek) és menjen dolgozni, utóbbinál legalább lesz felnőtt társaság.

Hány olyan kérdés van itt is, hogy ha velem csalta meg az exét, akkor bízhatok-e benne. Minimum ezért sem érdemes. Ha csak kívülről szép egy alma, lehet dicsérni, de csak a kótolásig. És attól még hogy sokan csinálnak valami rosszat, és mindenki nagyon megértő és elnéző saját maga felé meg lassan a gyerekfilmek többségében is a főgonosznak drukkolunk, mert jónak lenni uncsi, még nem kell utánozni.

2019. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!