Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Tudom, hogy rossz, de hallgassatok meg! Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a férjem 28 éves, van egy két éves lányunk, 5 éve vagyunk házasok.


A férjem sokat dolgozik, mert van egy családi vállalkozásuk, amit még a nagyapja alapított, és most ő és a testvérei viszik tovább. Emiatt nem nagyon volt ideje rám. Akkor szorultam igazán háttérbe, amikor megszületett a lányunk. Onnantól kezdve csak neki szenteli az idejét. Jó, örülnöm kéne, hogy férfi létére kiveszi a részét a gyerekvállalásból, de valahogy hiányzik, hogy beszélgessünk, ölelkezzünk, elmenjünk valahova kettesbe, ne csak szexeljünk. Mióta megszületett a lányunk, azóta nagyon megromlott az önbizalmam. Részben a striák miatt, részben, hogy soha nem mondja nekem, hogy szép, csinos vagyok. Tudom, hogy már nem vagyok se szép, se csinos, de olyan jól esne, ha mondaná. Mondtam is neki nem egyszer, nem kétszer. Végre a kérésemet (hogy töltsön velem több időt) meghallotta, és holnaptól jövő hét hétfőig kivett egy kis szabadságot.


Csakhogy sajnos már késő, mert fél évvel ezelőtt megcsaltam. Amig nem tudtam meg, hogy szabadságot vett ki, hogy velem/velünk legyen, addig nem volt bűntudatom. Mert ő sose foglalkozott igazán velem. De találtam valakit, aki mondta, hogy csinos meg szép vagyok. Csak egyszeri alkalom volt. Tudom, ez nem mentség, de mégis....



2019. okt. 21. 17:07
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
34%

Undorító vagy. Csak kifogàsokkal próbàlod menteni magad , de hiàba. Erre nincs mentség. Remélem megtudja egyszer és kidob mint macskàt szarni mert azt érdemled.

A félrekefélés nem megoldás semmire. Arra használjàk az ilyen szutykok mint te is, hogy megalàzzàk a pàrjukat. Aki ilyet tesz az nem szereti a férjét/ feleségét. Ha probléma van meg kell beszélni, vagy lezàrni , utàna annak teszed szét a làbadat akinek akarod, és megmaradt volna a becsületed.

Ha annyira jogosnak érzed a megcsalàst , mondd el neki, és hibàztasd őt. Ha elég buta, még be is veszi😂

2019. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom a pénze jól jön de inkább ne mond el neki hanem igyekezettek megoldani a problémákat a másik miben jobb több pénze van jobb háza vagy csak elég volt a hogy dicséri?
2019. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
56%
Megromlott házasságért mindketten hibásak vagytok, megcsalásért csak te egyedül. Ha többször beszéltél vele erről, változás nem volt és így nem akarsz vele lenni, akkor mondd el, ezt követően azzal fekszel le akivel akarsz... Őszinteség az alapja minden kapcsolatnak, nálatok ez már nincs meg.
2019. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
44%

A múltkor egy kérdésnél kiderult, hogy az itt válaszolók nagy része nem, hogy nem él párkapcsolatban de soknak még nem is volt olyan soha. Na ennyire lehet a válaszokból kiindulni. Akik itt ostoroztok, meg azonnali válást kiáltotok ti tudjátok, milyen egy sz ar kapcsolatban élni de szinte null lehetőséggel változtatni mert nincs hová menni, nincs kereset, van pici gyerek stb.. Tényleg azt hiszitek, hogy az emberek zöme aki ilyen helyzetbe kerül az idióta és csakazértsem változtat? Direkt marad mindenki egy szenvedésben? Voltatok már ilyen helyzetben és ti azonnal elmentetek a híd alá? Szerintem a legtöbben ha egyetlen kapcsolatuk lehetne dehogy dobnák ki vagy hagynák ott valami gubancnál, úgy ragaszkodnának mint a kullancs mert lehet soha több kapcsolatuk nem lesz és egyetlen hiba miatt felrugni, eldobni?


Félreértés ne essék, végképp nem védem a megcsalást. De az élet nem fekete fehér, és ha valaki 3 éve nem kapott szinte egy jó szót, semmi törődést - igen tudom, dolgozott rá valaki, de ő meg valakinek a gyerekét szülte meg és neveli és közben saját karierről, pénzről lemondva kiszolgáltatott helyzetbe kerülve teszi és ha esetleg úgy gondolja valaki, hogy az semmi akkor fel kell cserélni a szerepeket, maradjon otthon a pasi rászorulva a nő keresetére és ezáltal a nőre aki meg évekig rá sem hederit és meglátjuk meddig bírja, hogy ne nézzen más nőre annak ellenére, hogy a párja dolgozna rá. Az, hogy valaki pénzt keres szép dolog de ezzel végképp nem tett eleget a kapcsolat megtartása terén és párjával szemben sem. Ha 100x volt mondva, átbeszélve a dolog akkor annyira vétkes ő is mint a nő. Egy nő legtöbbször nem gerjed egy férfira csak úgy mert meglátja, a nőnek a lelkével kell törődni ahhoz, hogy megkapd. És ez sem nem idő, sem nem pénz igényes dolog. Szépeket mondani, egy vacsorára elvinni stb. bárki tud ha akar. De nem akar. Akkor sem ha mondják neki, figyelmeztetik. És egy szeretetre kiéhezett ember (direkt embert írok nem nőt, mert szerintem férfi is lehet így) könnyen manipulálható a megtört lelkével. Ez olyan mintha nem kapsz enni hetekig aztán meg eléd tesznek egy sült csirkét, de ne egyél belőle mert az nem való, másnak lett odatéve. Nem sokan allnák meg.


Szerintem nagyon nehéz helyzetben van a kérdező és a mostani szabadság sem biztos, hogy hű de szuper változást fog hozni, persze lehet. De ha valaki nem érzi fontosságát a párjával való törődésnek évekig akkor nem lennének nagy elvárásaim előre. Attól, hogy otthon marad nem biztos, hogy megváltozik és elkezd szépeket mondani, stb.


Szerintem ne mond el a megcsalást inkább beszélj vele rólatok, akár 101x ha kell, és mond el, hogy elhagyod ha nem érdekled őt. Ha meg érdekled akkor úgy álljon hozzá. Ha lehet meg kell menteni ami menthető, nem eldobni. Mindketten hibáztatok, be kell látni és másképp csinálni ezután. Ketten juttattátok ide a kapcsatot ketten kell megoldási. Persze ha nincs akarat a másik oldalról akkor nem tudom, akkor a döntés rajtad áll.

2019. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
27%

Kedves #44!

Induljunk ki a logikádból, feltételezzük, hogy a megcsalás jogos volt, mert olyan rossz volt a kapcsolat, számtalan beszélgetés után semmi se javult, mindent megtett a jóasszony energiáját nem kímélve, hogy a kapcsolat javuljon. Nos ha a kedves hölgynek igaza van, vajon miért sunnyog és nem árulja el a férjének? Szerintem te is pontosan tudod a választ.

2019. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek azzal hogy szeretetre vágytál csak nem jó módját választottad. Mást kellett volna kitalálni. A meg csalás nem megoldás mivel ha kiderül lehet ha még meg is bocsát de soha többé nem tud megbízni benned az meg a kapcsolat alapja.Igazábol ez patthelyzet mert így mikor tudtok időt szakítani egymásra ha ő vállalkozást is vezet plusz neveli a közösgyerekeiteket!?
2019. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
40%
Nektek már simán egy párterapeuta tudna segíteni. Ott sztem felszínre jönnének a dolgok ő is elmondaná megosztaná veled a problémáit.
2019. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez undorító.

Nekem volt sz.r kapcsolato ahol nagyon szerettem a lanyt egyebkent. Sokat meloztam en is, sokat torodtem a sajat csaladommal, sok dolgom volt. Voltak idoszakok mikor tenyleg elegge elhanyagoltam es en ezt beiis ismertem mivel o is szovatette. Annyit kertem tole, hogy probaljon megerto lenni velem ilyen idokben, egy kapcsolat megis csak arrol szol, hogy joban-rosszban. Nyilvan o is megcsalt. Amit nem mondott el nekem es kesobb jottem ra, ugy ahogy megprobaltam neki megbocsatani, kisebb nagyobb sikerekkel. Nagyon megcsalas ellenes vagyok. Szamtalan lehetosegem lett volna ra nem tettem meg, hogy felremenjek. Ket even belul ez megismetlodott, szinten nem mondta el, de rajottem. Es itt a vege :) ezek utan mar megbizni egy noben es nokent tekinteni ra lehetetlen.

Lehet neki is vannak gondjai, problemai. De, te csak azzal foglalkoztal neked mi lenne a jo, es nem azzal, hogy NEKTEK mi lenne a jo. Ez nagyon undorito es onzo dolog.

2019. dec. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, ha tudod hogy tényleg eléggé elhanyagoltad, akkor mit vártál? Lehet választani a saját család meg az új család között is néha, nem mindig a párod rovására dönteni. Különben meg sokkal egyszerűbb az hogy nincs senkid, és nem is akarsz épp senkit, mint az hogy ott van melletted akire vágysz, látod néha, ott alszik melletted ha hazaesik. Szerintem ilyenkor néhány esetben azért van igény a törődésre valakitől, mert nagyon szeretne veled lenni, és elérhetetlen vagy. Ha szingli lenne, lehet eszébe se jutna valakivel összejönni, de ott vagy előtte szem előtt és nem foglalkozol vele. Én nem csaltam meg senkit soha, de azt észrevettem hogy mikor szingli voltam simán bírtam egyedül, de ha mellettem van a párom, akkor nehéz lenne néhány nap is ha levegőnek nézne, szerencsére ő nem hanyagol mert az exével ugyanez volt mint veled. Ezért felejtsétek már el ezt a hanyagolást, mert semmi értelme, egy arra hajlamos nő meg fog csalni, pedig lehet hogy életében nem tette volna veled. Most nem a nagy betegségekről a családban és krízisekről beszélek, mert akkor más időszak van akkor persze hogy nem tudtok egymással foglalkozni, és ki kell tartani. Hanem a normál időszakokban kell odafigyelni legalább.
2019. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
16%

nalam hasonlo szitu sot durvabb is.


En pofont is kaptam a ferjemtol de kulfoldon voltam es nem tudtam egyik honaprol a masikra elmenni tole.

Kozben megbanta es akarva akaratlanul tulleptem a bantasokon mert megbanta.


De a durva az h kb.akkor amikor engem bantott, meg elutasitott,nem torodott velem en megcsalltam-csokoloztam-de en hulye nem fekudtem le az illetovel-mert mennyire gerinces vagyok-

Nem valltam el, sokkal jobb lett a ferjemmel, de sajnos akkor amikor folyamatosann elutasitott es csunyan bant velem stb.akkor szerelmes lettem a masikba, amit meg most sem tudtam kitorolni a fejembol mert csak csok volt kozottunk..es petting de sex nem. Sajnos az a baj hogy ez 6eve tortent megis ugy erzem hogy nekem a masik kell mert akkor amikor vele voltam ereztem azt amit soha elotte nem .

Es meg mindig gondolkodok azon h elhagyom a ferjem a masik miatt.


Akkor azt gondoltam ha jo lesz ujra a ferjemmel ugyis elfelejtem, de nem felejtettem el mert nem volt olyan jo vele.

2019. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!