Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Tudom, hogy rossz, de hallgassatok meg! Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a férjem 28 éves, van egy két éves lányunk, 5 éve vagyunk házasok.


A férjem sokat dolgozik, mert van egy családi vállalkozásuk, amit még a nagyapja alapított, és most ő és a testvérei viszik tovább. Emiatt nem nagyon volt ideje rám. Akkor szorultam igazán háttérbe, amikor megszületett a lányunk. Onnantól kezdve csak neki szenteli az idejét. Jó, örülnöm kéne, hogy férfi létére kiveszi a részét a gyerekvállalásból, de valahogy hiányzik, hogy beszélgessünk, ölelkezzünk, elmenjünk valahova kettesbe, ne csak szexeljünk. Mióta megszületett a lányunk, azóta nagyon megromlott az önbizalmam. Részben a striák miatt, részben, hogy soha nem mondja nekem, hogy szép, csinos vagyok. Tudom, hogy már nem vagyok se szép, se csinos, de olyan jól esne, ha mondaná. Mondtam is neki nem egyszer, nem kétszer. Végre a kérésemet (hogy töltsön velem több időt) meghallotta, és holnaptól jövő hét hétfőig kivett egy kis szabadságot.


Csakhogy sajnos már késő, mert fél évvel ezelőtt megcsaltam. Amig nem tudtam meg, hogy szabadságot vett ki, hogy velem/velünk legyen, addig nem volt bűntudatom. Mert ő sose foglalkozott igazán velem. De találtam valakit, aki mondta, hogy csinos meg szép vagyok. Csak egyszeri alkalom volt. Tudom, ez nem mentség, de mégis....



2019. okt. 21. 17:07
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
34%

Nem török senki feje fölött pálcát, sőt, néha még azt is megértem ha valaki egy lehetetlen helyzetben félrelép.

De amit Te írsz okként az nem mentség erre.

Gondolom 5 évvel ezelőtt is tudtad,hogy a férjed sokat dolgozik, nem hinném,hogy a vállalkozás azóta gyökeres fordulatot vett és csak most van rengeteg munkája. Lehet,hogy még imponált is Neked az,hogy jövedelmező a vállalkozás, biztosítottnak láttad az anyagi háttereteket, de ezzel nincs is baj.


Valamennyire fel tudtad mérni már előre,hogy mennyi a férjed szabadideje és tudhattad,hogy amennyiben gyereketek születik ez az idő megoszlik majd köztetek.

Nem mentem fel én Őt sem, de lehet,hogy egy alapos beszélgetéssel ezt át lehetett volna hidalni.


Egyedül vagy a gyerekkel, magányosnak érzed magad, és ezért még jobban magadra irányult a figyelmed.


Én is azt mondom,hogy ne mondd el a férjednek azt az egyszeri megcsalást, inkább tanulj belőle, és találjatok megoldást arra,hogy ezen a helyzeten hogy lehet változtatni.

2019. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
54%

Nem szép dolog a megcsalás,de nem itéllek el.

Szeretetre vágytál amit nem kaptál meg a férjedtől,aztán aki bókolt neked a karjaiba zuhantál.Nem te vagy az első akivel ez megesik,de ha lehet,mélyen hallgasd el a férjed előtt.

2019. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálatos ilyet olvasni de ilyenkor csak meg erősödik bennem hogy mennyire szerencsés vagyok a férjemmel...
2019. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
75%
Csak azt nem értem,hogy házasok vagytok, és ezt nem tudjátok megbeszélni...mondhattad volna neki, hogy bókolhatna meg hasonlók, mert neked jól esne tőle ...csak egy példa
2019. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
74%
Milyen nőnek érzed magad? Attól lett önbizalmad h valaki a szemedbe hazudta h szép vagy, utána meg megdugott? Holott férjed és gyereked van? Szégyellheted magad, remélem szerencsétlen férjed megtudja és megkapod ami jár. A gyerek születése mindkét félnek nehéz, 3 éves a gyerekünk, túl vagyunk sok mindenen, sokat melózott ő is, ideje nagyon kevés rám, sokszor még most is, mégis sose jutott eszembe h megcsaljam, h miért? Szeretem és TISZTELEM.
2019. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
86%

Te is csak az egyszerűbb utat választottad.


Egyszerűbb félrekú**rni néha mint kilépne egy boldogtalan kapcsolatból....

2019. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
81%
Én már 9 éve élek kapcsolatban.Gyerekek,ház,kutya..minden megvan.Csak konkrétba olyan magányos vagyok a férjem melett,mint meg soha az életemben.Én elhiszem hogy sokat dolgoznak de kérem en is dolgozom mégis jut időm rá,hogy megdicserjem hogy milyen jól áll neki a uj polo,milyen helyes miután fodràsznàl járt..stb..viszont ez fordítva nincs így.Azt hiszem úgy mint én,te is sokkal többet tettél a kapcsolatotokert mint ő,én nem csaltam meg sose a párom,de igenis hiányzik a bok,a dicseret,a tűz a szemében amikor meglát engem.Tegnap előtt talakoztam egy régen látott ismerosommel a piacon,es össze vissza dicsért hogy jól nézek ki,egész haza úton vigyorogtam mint a tejbe tök.Ennyit jelent pár kur.a szó.Nagyon rég nem mondott ilyenek a férjem holott már mondtam neki hogy nekem ezek fontosak.Sajnos tanácsot nemtudok adni,az en életem is elég fos,de remélem jól alakul a hetetek a férjeddel es észbe kap es még nem lesz késő.
2019. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
57%

Ki a jó büdös franc lenne a hibás a te vétkedért szerinted?

A férjed is hibázott, de téged ez semmilyen formában nem ment fel. Legyél őszinte, mert ebben a felállásban a kapcsolat romlásban él.

2019. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Te, 27-es... Úgy érzem, írni szerettél volna valamit nekünk, kommunikálni. Szeretnéd újra megpróbálni?
2019. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
19%
Megegyszer szex van?
2019. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!