Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jóra jöhet ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóra jöhet ez még?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt, fél évig volt viszonya a kolleganőjével. Több, mint 20 éve vagyunk együtt. Elköltözött, de a gyerekek miatt visszajött. Látom rajta, hogy nem találja a helyét, szenved. Sokat beszélgetünk és bevallotta, hogy többet kapott tőle érzelmi oldalon és minden téren, mint amit én ezalatt a 20 év alatt adtam neki. Nem csak szex volt, hanem érzelmek is vannak. Hogyan tudnám vele elfelejtetni? Jóra jöhet ez valaha?
2020. márc. 24. 12:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy érzelmek is vannak nem hinném, hogy helyre lehetne ezt hozni. Ha meg szakasz sem tudsz átváltozni mássá, mint aki vagy, de nem is kell. Én új életet kezdenék a helyedben. És nem pazarolnám az időm.
2020. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
*szakadsz
2020. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok ismét. Ha belegondolsz, akkor nagyon nem tudod megakadályozni, hogy az a nő találkozzon a gyerekeiddel. Bár ennyire azért kár még előre rohanni, majd az idő eldönti hogy lesz. Mi is szétmentünk a gyerkeim anyjával, de az új párommal kölcsönösen kedvelik egymást a fiúk, illetve neki is van egy hasonlókorú lánya, és szoktunk 5-ösben közös programokat szervezni.
2020. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy játékos a férjed. Megcsalt, de elérte, hogy neked legyen lelkifurdalásod, te érezd magad felelősnek. Ha te annyira rideg lettél volna hozzá, most sem az ő szenvedése miatt aggódnál, hanem magad miatt lennél felháborodva. Még ő állítja be magát áldozatnak. Nagyon jó!
2020. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellene inkább őt elfelejteni.


Engem qrvára nem hatna mrg, hogy nem találja a helyét. Akkor kellett volna erre gondolni, mikor új helyet talált, ahol a redvás faşzát melengetheti. Késő bánat.

2020. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Te iis megírtad, hogy csak a gyerekek miatt jött vissza, NEM MIATTAD. Legközelebb majd jobban odafigyel akkor, hogy ne bukjon le, vagy megcsal egy másikkal. Feléd nincs érzelme, csak a gyerekek miatt vacillál.

Ennek így mi értelme? Inkább váljatok el békében, ő meg látogathatja a gyerekeket kéthetente.

2020. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
TE keress valakit!
2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szamit neked hogy mikor veled szeretkezik a masik nore gondol, akkor van remeny
2020. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem biztos, hogy a gyerekek miatt jött vissza. Lehet nem kellett a másiknak állandóra.
2020. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Csomagolj össze neki és hadd menjen. Hidd el, el ez a TE érdeked. Most még nem tudod, de emlékezzél majd a szavaimra. Minden meg fog változni ezután, most még szereted, de csak a múltat szereted. Ez az ember, ahogy valaki írta, csak bűntudatot akart kelteni benned, sokkal de sokkal boldogabb leszel nélküle. Tapasztalatból beszélek, kicsit más a történetem, nálunk nem voltak gyerekek, csak a közös emlékek és hosszú hosszú házasság. Állítólag engem szeretett, na persze! Nekem ilyen ember nem kell aki pótlyukat keres. Én csak ideiglenesen fogadtam vissza, kis dolgom volt még vele, de ezt nem kötöttem az orrára, de abban a pillanatban amikor megtudtam, hogy szeretőzött, eldöntöttem, hogy soha velem többet nem csinálja meg sem ő, sem más. Ő azt hitte, hogy okos, én megmutattam neki, hogy én is vagyok olyan okos, mint ő. Kicsit sokat veszített! Soha nem érdekelt engem a pénz, őt annál inkább, kicsit kevesebbet költhet ezentúl másokra.

Tudom, hogy most nehéz, fáj, ordítani tudnál a fájdalomtól, de nem kell neked ez a csaló, hazug aki most is benned akar lelkiismeretfurdalást kelteni, hidd el nekem.

2020. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!