Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jóra jöhet ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóra jöhet ez még?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt, fél évig volt viszonya a kolleganőjével. Több, mint 20 éve vagyunk együtt. Elköltözött, de a gyerekek miatt visszajött. Látom rajta, hogy nem találja a helyét, szenved. Sokat beszélgetünk és bevallotta, hogy többet kapott tőle érzelmi oldalon és minden téren, mint amit én ezalatt a 20 év alatt adtam neki. Nem csak szex volt, hanem érzelmek is vannak. Hogyan tudnám vele elfelejtetni? Jóra jöhet ez valaha?
2020. márc. 24. 12:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem jöhet jóra (te hol laksz?:))


Szenvedni fog melletted.

2020. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni.Pl.Tinder...,
2020. márc. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, először nem tudtam,mit kérdezel..Jóra fordulhat még? Inkább így kellett volna írni...

Kapóra jöhet...(jutott eszembe, de ez már mást jelent.)

Na mindegy.

A gyerekek miatt megpróbálhatod vele újrakezdeni.De ha szerelmes, nem fog megmaradni veletek, attól tartok.

Ideig óráig, talán.Persze, ha van idegzeted, kivárhatod ,hátha elmúlik.

De én ott nem sok reményt látok,sajnos.Írom ezt tapasztalt,sajnos megcsalt feleségként.

Ha megbánta volna,másképp fogalmaz, és tesz érte, hogy megbocsáss neki...:(

2020. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!