Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/165 A kérdező kommentje:
Nem ritka, hogy 10-11 óráka dolgozom, az ő munkahelyén is történtek kirúgások és most gyakorlatilag egy másik ember munkáját is neki kell ellátnia, tehát nem minden idejét a lánnyal tölti a sok munkára fogva. Nem robotolok utána, ő is kiveszi a részét a házimunkából sok ferfitól eltérően. Mindig is önostorózó voltam, először magamban keresem meg a hibát, utána jöhet más is, de naív nem vagyok, tudom, hogy nagyon nem normális, amit tett.
2020. júl. 26. 11:29
 32/165 anonim ***** válasza:
77%
Csicska vagy.
2020. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/165 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, idénre terveztük az esküvőt, de a vírus miatt jövőre halasztottuk, legalább akkor már a fiaink is átélhetik velünk a lecsodálatosabb pillanatokat. Eddig ezt terveztük. A szülésnél mindenképp benn akar lenni, ezt kifejezetten kikötötte, ahogy megtudta, hogy terhes vagyok. Ha azonnal tudomást szereztem volna arról, hogy van egy 3., akibe ráadásul szerelmes, akkor elvettem volna a gyerekeket, de mostmár erre nincs lehetőségem, csak akkor, ha valamilyen élettel összeegyeztethetetlen rendellenességük van.
2020. júl. 26. 11:33
 34/165 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjátok már, látszik, hogy a kérdező egy fogyatékos! Mindjárt pajzsra emeli itt nekünk őfelségét, a főnyereményt! Oldalakon keresztül dícséri, milyen fantasztikus ember. Akkor légy vele boldog! Viszlát!
2020. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/165 A kérdező kommentje:
Nem emelem piedesztálra, egy szóval sem említettem, hogy ő a főnyeremény, kiforgatod a szavaimat. Bármit is tett, én emberhez méltón állok hozzá, nem teszek olyat, ami miatt pár nap/hónap/év múlva szégyenkeznem kellene.
2020. júl. 26. 11:38
 36/165 anonim ***** válasza:
92%

#34


Én sem igazán értem minek írta ki ezt a kérdést. Egy fantasztikus álompasasnak van lefestve, akinek a mocskos tettére folyamatosan talál a kérdező mentségeket. Pedig csak egy szokványos hazug, monogámiára képtelen fasziról van szó. A kérdező képtelen a valóságot látni. Rátelepedett a köd az agyára totálisan.

2020. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/165 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy szakítok vele: el kellene költöznöm egy másik, kisebb albérletbe, mert egyedül nem tudnék 200+rezsit kifizetni, úgy, hogy másra is maradjon. Melyik tulajdonos adja ki a lakását egy terhes nőnek? Hogy tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy a gyerekek érdekében nem próbáltuk meg rendezni a kapcsolatunkat? És még megannyi kérdés felmerül bennem...
2020. júl. 26. 11:44
 38/165 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleléptem ugyanebbe a gödörbe, csak én egy babával voltam várandós. Próbáltam felmenteni a tettei alól, megérteni és továbblépni. Ő ígéretet tett, együtt szültünk, de a végkifejlet ugyanaz maradt. Az én bizalmam megreccsent, minden mozzanatát lesni kezdtem tudat alatt. Ha közölte, hogy bent kell maradnia a cégnél tovább, már szóltak a szirénák. Annyira betegessé fejlődött ez bennem, hogy el kellett engednem az idegeim védelme érdekében. Egyáltalán nem bíztam benne. Végül úgy döntöttem, hogy én nem tudok így élni. Megtudtam volna bocsátani, ha csak testi félrelépés történik. Veszélyeztetett terhes voltam, sokat feküdtem otthon és a kórházban is. A szexuális életünk megszűnt létezni, valahol értettem volna, hogy miért lép félre. Viszont az, hogy szerelembe esik mással egy ilyen élethelyzetben, az számomra megbocsáthatatlan, elfogadhatatlan, felfoghatatlan. Az alapvető emberi értékeiben csalódtam, amit addig köré idealizáltam és annyira szerettem. Hiába a lányunk, hiába a terápia, ezt nem lehet feldolgozni, a seb örökre ott marad. Én nem akartam állandó rettegésben élni. Közel lakik hozzánk, jó apa, résztvesz a lányunk életében, de ennyi. Ne dugd a fejedet a homokba!
2020. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/165 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen eset, hogy megcsalt, korábban sosem tett ilyet, ebben ezer százalékig biztos vagyok. Nincs semmilyen köd az agyamon, de többet ártana, mint használna egy hirtelen felindulásból elkövetett, meggondolatlan döntés. 8,5 év nem kevés idő, összeszoktunk már, nem is tudom nélküle elképzelni az életem.
2020. júl. 26. 11:46
 40/165 anonim ***** válasza:
100%

#35


Mégis mit tehetnél olyat, ami miatt szégyenkezned kellene bármikor is? 🤔

Az, hogy megtanítod repülni a gerinctelen fszkalapját, az nem éppen szégyelni való, inkább tiszteletre méltó.

2020. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!