Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/165 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Írtad, hogy saját magad is elemzed, mi vezethetett a megcsaláshoz. Mire jutottál? Lehet tudni?
2020. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/165 A kérdező kommentje:
Nem fogom ellenőrizgetni, nem vagyok nyomzóhatóság. A bizalmat nagyon sok időbe telne újjáépíteni és biztosan külső segítség (párterapeuta, pszichológus) is elkél hozzá. Nagyon jól tudja, mert azonnal elmondtam neki, mikor 2 éve egy házas munkatársam egy céges rendezvényen megmondta, hogy lehetne köztünk laza kapcsolat, én azonnal visszautasítottam. Pontosan azért, mert sosem csalnám meg a párom és a feleségével szemben sem lennék tisztességtelen. Tőle is valami ilyesmit vártam volna el, ha már állítása szerint a lány kezdeményezett nála.
2020. júl. 26. 11:07
 23/165 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben mindketten nagyon sokat dolgozunk, kevesebb időnk jut egymásra, rz biztosan az egyik ok. Sokszor fáradtan hazaesve is gondoskodom mindig arról, hogy legyen neki másnapra ebéde, amit tud vinni a munkahelyére, tiszta ruhája és az ágyban is a kedvére teszek, nem szoktam visszautasítani, sokszor én is kezdeményezek.
2020. júl. 26. 11:10
 24/165 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, olvasva a hozzászólásaidat, azt kell hogy mondjam, rendkívül elkényeztetted a párod és önmagad leértékelted, főleg, hogy mindent megcsináltál neki. Ő mivel járt a kedvedben?
2020. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/165 anonim ***** válasza:
100%

#23


Tudod ki mosná a szerető pinájától mocskos alsógatyáját....

Egyébként meg ja, kevés időtök van egymásra, és ezért őfelsége kiskirályfi a maradék időt is inkább más nővel tölti.Ez aztán a logika.....

2020. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/165 A kérdező kommentje:
Nem kényeztetem el, magamnak is megcsinálom ezeket. Házimunkába maximálisan besegít, például ő szokott mosni és vasalni, valamint a terhességem óta mindennap átmasszírozza a talpamat (estére megfájdul mióta terhes vagyok).
2020. júl. 26. 11:19
 27/165 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mosogatást akartam írni mosás helyett, csak a telefonom javította.
2020. júl. 26. 11:20
 28/165 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt elolvadok.....micsoda főnyeremény. 🤦‍♀️

Csak éppen két talp masszírozás között más nőt is szanaszét kefél.

2020. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/165 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi időben nagyon sokat dolgoztatok, így kevesebb idő jut egymásra. A másik nőre mégis jutott elég idő, sőt még szerelmes is lett. Gondoltál arra, amikor ő "nagyon sokat dolgozott" a másik lánynál volt, és a vele töltött tartalmas és intim időnek köszönhetően volt fáradt, miközben otthon robotoltál utána és mindent kedvére tettél? Nehéz eldöntenem írásodból, hogy vajon troll vagy, avagy hogyan lehet valaki ennyire naív és megalázkodó.


Párod megcsalt és másba lett szerelmes. Megsúgom, normális esetben nem neked kellene teperned utána, főleg hogy terhes vagy és az Ő gyerekét várod, hanem neki kellene fülét farkát behúzni és teperni utánad, mert megbánta, hogy hibázott. Helyette ő szerelmes, éli életét, te pedig keresed mit rontottál el.

2020. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/165 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak simán félredugott volna, azt mondanám, hogy próbáljuk meg helyrehozni a kapcsolatunkat, egyrészt a gyerekek kedvéért, meg amúgy is, hibázni bárki hibázhat. Viszont egy 3 hónapos szeretői viszony, amiben ő állítólag szerelmes is, már nem sorolható a "hiba" kategóriába, ott már tudatos átverések sorozata, tervezés, titkolózás, minden ilyesmi volt. Ő meg AKART téged csalni, pont. Ilyen körülmények között sem a párterápia, sem pszichológus, senki nem tudná helyrehozni a kapcsolatotokat. Mert ő másba (is?) szerelmes, és ezt nem veled beszélte meg, hanem egyszerűen a hátad mögött élte meg. Miközben terhes vagy, és voltál már akkor is, ami igenis súlyosbító tényező, akárhogy is nézzük. Ha egyből szól neked, 3 hónappal ezelőtt, akkor lett volna lehetőségetek akár elvetetni a babákat (mondjuk ezt én akkor sem tettem volna meg, de ez én vagyok), akár idejében megfogni a dolgot és még az előtt kezelni a problémát, mielőtt visszafordíthatatlan károk keletkeznek. De ezt ő tudatosan elrontotta, nem foglalkozott a születendő gyerekeivel, veled, az elmúlt évekkel, a jövőbeni terveitekkel, neki fontosabb volt az "újdonság varázsa", és ez menthetetlen. Szerintem.


Szóval én elválnék/szakítanék. Anyagilag a létező legrosszabb időszakban, igen, de nem tudnék továbbra is együtt élni vele úgy, hogy ezt képes volt - TUDATOSAN - megtenni velem, velünk. Most vagyok 40. hetes terhes, ha most tudnám meg, hogy a férjem megcsal, akkor küldenék neki egy sms-t kábé, hogy megindult a szülés, addig meg mehet az anyjához lakni, és majd láthatja a picit párnaponta, de vissza az életembe, a jelen körülmények között, biztosan nem engedném.

2020. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!