Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/165 anonim ***** válasza:
91%

"Ez az első ilyen eset, hogy megcsalt, korábban sosem tett ilyet, ebben ezer százalékig biztos vagyok. Nincs semmilyen köd az agyamon, de többet ártana, mint használna egy hirtelen felindulásból elkövetett, meggondolatlan döntés. 8,5 év nem kevés idő, összeszoktunk már, nem is tudom nélküle elképzelni az életem."


Az egy dolog, hogy te miről tudsz és mi a valóság.

Hírtelen felindulás? 😃 Pff....

Ha összeszoktàl vele és nem tudod elképzelni nélküle az életed, akkor mi a kérdés? Légy vele boldog egy hárem tagjaként.Változás nem lesz. Miért is lenne, hiszen bármit megtehet veled következmények nélkül. Ennyi.

2020. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/165 A kérdező kommentje:
Így beszélni sosem tudnék a szeretett páromról, tegyen akármit is, nem szabad elfelejteni, hogy ő a társam, nem egy lábtörlő, amibe minden sérelmem beletörlöm (csúnyán, minősíthetetlen hangnemben kioszotom). Azzal, ha elkezdenék vele üvöltözni, csak arról tennék tanúbizonyságot, hogy indulatkezelési gondjaim vannak és megkönnyíteném a döntését, hogy egy ilyen házisárkány nélkül éljen. Ha erőszakos lenne velem, akár kezet emelne rám, abban a percben gondolkodás nélkül vége lenne a kalcsolatunknak, de szerencsére nem ilyen ember.
2020. júl. 26. 11:58
 43/165 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy őszintén valljon be mindent, mert a hazugságot nem tűröm. Elmesélte az egészet, azt is tudom hányszor voltak együtt, pokoli érzés volt hallgatni, de legalább tisztán látok. Monogám kapcsolatban hiszek, nem tudnék poligám kapcsolatban élni évekig. Nem tehet meg bármit következmények nélkül, tettének lesz következménye, ha nem szakítunk, akkor is.
2020. júl. 26. 12:00
 44/165 anonim ***** válasza:
97%
Na jó, ez egy troll. Én normálisan válaszoltam neki, de nem kellett volna. Persze, 21 hónapos ikerterhesen 10-11 órákat dolgozik, főz, mos, takarít, kiszolgálja a kedves párját az ágyban is, aki viszont szintén folyton robotol, de van energiája két nőt d.gni. Na, persze. Mese habbal. Egyébként is szokatlanul megszaporodtak ma a megcsalásos kérdések. Gondolom, ugyanannak a fantáziája.
2020. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/165 A kérdező kommentje:
Ez a valóság, nem találnék ki ilyet sosem, főleg nem ebben a helyzetben. 21 hetes vagyok, nem hónapos, mindig is aktív, pörgős életet éltem, ehhez vagyok szokva. Nem nekem való, hogy órakig semmttevéssel töltsem az időmet.
2020. júl. 26. 12:05
 46/165 anonim ***** válasza:
100%

#42


Továbbra sem értem, akkor mi a problémád? Egy született szent vagy, akinek lehet pofozni mindkét arcát büntetlenül. A kedves apuka pedig életed párja akárhogy csal meg, de nem ütött még meg, tehát egy jó ember, és te nem tudod nélküle elképzelni az életed. Akkor mi a probléma?

2020. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/165 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, 21 hetest akartam írni természetesen 😂 Attól függetlenül kamu a kérdésed. Áruld már el, mi a munkád, amit ilyen lelkesen űzöl! Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy soha nem voltál terhes, pláne nem ikrekkel. Könnyen lehet, hogy eleve pasi vagy.
2020. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/165 anonim ***** válasza:
96%
Mivel eldöntötted, hogy nem hagyod ott, akkor megsúgom, hogy nem fog ezzel leállni. Ugyanúgy folytatni fogja. Főleg miután megszülettek a babák és állandó sírás lesz otthon, neked meg nemhogy az igényeit kielégíteni, de még magaddal foglalkozni sem lesz időd, hogy valahogy kinézzél. A babák elfogják venni az összes energiát, de nem baj, mert a szeretőjéhez tud menni ahol nyugalom van és minden igényét kielégítik.
2020. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/165 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, meg nagyon fiatal vagy?


O mindig is ilyen lesz, készülj fel rá.

A szerelmes típus.

Ha te várandós vagy, és így is másba lett szerelmes, ne legyenek illuzioid.


A viselkedésed abban az esetben helytálló, ha egyenrangú felek vagytok.


Te tiszteled őt, ő nem téged.

Te nem nézed labtorlonek, ő igen, annak fog. Majd meglátod.

Te nem jatszmázól? Ő azt csinálja veled.


Ha te most megbocsátász legfeljebb, jobban titokban tartja..

Majd 20 év múlva leesik, hogy mekkora marhát csináltál magadból, ragaszkodva a tisztességes elveidhez.


Azt az embert nem.kell tisztelni aki nem ad rá okot.


Tudod van egy mondás.

Az erős botot eltöri a szél, viszont a hajlékonyat n.tudja semmi sem megtörni.


Tehát változz, valtozz változz..


Elsősorban neked legyen jó.

Gyujts pénzt.

Aztan majd lesz valami, csak ne legyél rá utalva.


Én kimondom ha te nem akarod megbántani az érzékeny kis lelkét, egy kö@ög, sz@rfaszu h@lyegyerek nem.erdemel tiszteletet.

2020. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/165 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tehet meg bármit következmények nélkül, tettének lesz következménye, ha nem szakítunk, akkor is."


😃 És mi lesz a következmény? Őt is be pelenkázod majd? Erényövet teszel rá?Beragasztod a sarokba? Mert mást nem nagyon tehetsz vele, ha együtt maradtok.

2020. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!