Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/165 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen voltál pörögtél?

Akkor most miért nem pörögsz és miért itt unatkozol órák óta?

2020. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/165 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész.
2020. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/165 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egyre inkább, hogy nem segíteni akartok, hanem kötekedni velem vagy megkérdőjelezni a hozzáállásom. Egy ügyvédi irodában vagyok hivatalosan jogi asszisztens, gyakorlatilag a takarítástól kezdve az ügyvédek kiszolgálásáig mindent én csinálok, olyasmiket is, ami nincs a munkakörömben. Természetesen nem ilyen következményekre gondoltam, hanem teljesen másokra. Sikerült beszélnem a pszichológus barátnőmmel, aki ajánlott egy nagyon jó párterapeutát, oda mindenképp el fogunk menni,holnap felhívom időpontért, ebben a párom is partner. Nem unatkozom, holtidőben válaszolgatok, most is ebéd készítése és előtte körömvágás közben csináltam ezt. Nagyon félek attól, hogy ez a sok stressz rámegy a babák egészségére, viztosan nem tesz nekik jót. Pont most történik mindez, mikor nyugalomra van szükségem.
2020. júl. 26. 12:46
 54/165 anonim ***** válasza:
40%

Elvetetnem a gyereket ha tehetem es kiadnám az útját.

Ha nem tudnám elvetetni már örökbe adnám (akar neki akar másnak)

2020. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/165 anonim ***** válasza:
94%

Hát menjetek.

Nekem is mondták. Csak tudod a parterpiátol nem változik a hozzáállása.


Ha saját kút fejéből nem jut eszébe, hogy otthon a várandós felesegem, és nem az jár az eszébe, hogy mi lesz majd ha meglesznek az ikrek, hanem a szerelem fontosabb...


Majd leeseik 10 év múlva, hogy ... Hol rontottad el.


Te mindenképp meg akarod menteni a házasságod, de szarbol várat nem csinál egy parterapia sem.


Ez akkor lenne,jó ha lett volna neki alkalmi...

Mert ott más a szex..


De így,...

2020. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/165 anonim ***** válasza:
85%
52 Persze, hogy az-mi más lenne:D Már az első megnyilvánulásából lehetett tudni.
2020. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/165 anonim ***** válasza:
20%
56+ és még csak nem is terhes, mert ki van véve a méhe.
2020. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/165 A kérdező kommentje:

21 hetesen nem tudom elvetetni már, szerettük volna mindketten, tervezett teherbeesés, nem besikerült gyerekek. Képes vagyok felnevelni, nem adnám örökbe őket sosem.

Egyelőre ezt látom az egyetlen racionális, mindkettőnk érdekét szolgáló megoldásnak,majd meglátjuk az első pár alkalom után, hogy mi sül ki belőle. Azt megkérdeztem tőle, hogy van-e valami konkrét vágya, amt tőlem nem kap meg és ez a másik lány megadja neki, mert ezen tudnék változtatni, de azt mondta nincs ilyen.

2020. júl. 26. 13:04
 59/165 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeret már
2020. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/165 A kérdező kommentje:
Honnan szedsz ismeretlenül ekkora marhaságot, hogy ki van véve a méhem? Nem viccelnék ilyen kérdés feltevésével, gondoltam erre van az oldal, hátha kapok hasznos segítséget ilyen vagy hasonló helyzetben már járt anyáktól/nőktől.
2020. júl. 26. 13:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!