Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha visszaélt a szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaélt a szerelmemmel és végig hitegetett akkor undorító dolog lenne borítani mindent és lebuktatni a felesége előtt?

Figyelt kérdés
Másféléve a szeretője vagyok egy nős férfinek. Elcsesztem mert tudtam, hogy van felesége mégis engedtem a csábításnak. Elhitette velem, hogy szeret, otthon nem kapja meg a törődést, nincs szex, nem szereti már a párját. Azt igérte lépni fog, elhagyja. Ez nem történt meg másfél év után sem. Nem enged tovább lépni. Nem tűri ha ismerkedem és kiszállnék. Elküldtem a francba, de csak üvöltözik velem, hogy ÉN használtam ki az érzéseit. Gyermeket szeretett volna, mondta hogy a párja még nem akar meg ilyenek. Rákérdeztem, hogy mi lenne, ha mégis összejönne nekik. Akkor is csalná? Erre igennel válaszolt. Annyira elkapott az undor, hogy lehet valaki ilyen. Sok minden történt amiért besokaltam. Sosem voltam elég fontos neki, sosem volt ott mikor kellett volna. Én mindig ugrottam neki. Elegem lett. Ludas vagyok én is. De borítanám az egészet. Vállalva a következményeket. Megtegyem? 30/N
2020. dec. 15. 14:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmasok vagytok mind a ketten,te ráadásul még szörnyen buta is.Helyedben hagynám őket,utoljára az oviban akartam bosszút állni.
2020. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudnád lebuktatni. Kimagyarázná magat, azt is tagadná hogy valaha ismert.
2020. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Vannak képeink, rengeteg screenshot, és róla is intim képek. Szerintem a felesége csak megismeri rajta.
2020. dec. 15. 16:31
 14/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted érdekelni fogja a nejét? A fickó kimagyarazza magát. Gondolom nem közös intim fotótok van, vagy csókolózós. Hidd el, még neked kéne bocsánatot kérned. Hagyd a francba.
2020. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg.És ha nem veled akkor mással csalná!
2020. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%

1. A szeretőt keresi férfiak ugyanazt a pár sablon dumát szokták nyomni, hogy miért is. Ostoba, aki beveszi.

2. " Nem tűri ha ismerkedem és kiszállnék." Kamu kifogás. Nem is akarod elküldeni, mert ha akarnád, akkor megtetted volna.

2020. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
A te hasadba is lyukat beszélt, a feleségébe meg mégjobban azt fog tudni. Nem fogja érdekelni a nejet, együtt fognak maradni.
2020. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
14: engem azért érdekelne. Egyből lenne pár szekrénynyi szabad hely a ruháimnak meg ilyenek.
2020. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
24%
Arra is gondolj, hogy melyik felbol mit fog kivaltani ha boritasz. Sok gyilkosság volt már szeretősdi miatt..
2020. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
16%
Vagy a fickó fog öngyilkossággal fenyegetőzni, de hogy beismerni nem fogja, az biztos.
2020. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!