Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha visszaélt a szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaélt a szerelmemmel és végig hitegetett akkor undorító dolog lenne borítani mindent és lebuktatni a felesége előtt?

Figyelt kérdés
Másféléve a szeretője vagyok egy nős férfinek. Elcsesztem mert tudtam, hogy van felesége mégis engedtem a csábításnak. Elhitette velem, hogy szeret, otthon nem kapja meg a törődést, nincs szex, nem szereti már a párját. Azt igérte lépni fog, elhagyja. Ez nem történt meg másfél év után sem. Nem enged tovább lépni. Nem tűri ha ismerkedem és kiszállnék. Elküldtem a francba, de csak üvöltözik velem, hogy ÉN használtam ki az érzéseit. Gyermeket szeretett volna, mondta hogy a párja még nem akar meg ilyenek. Rákérdeztem, hogy mi lenne, ha mégis összejönne nekik. Akkor is csalná? Erre igennel válaszolt. Annyira elkapott az undor, hogy lehet valaki ilyen. Sok minden történt amiért besokaltam. Sosem voltam elég fontos neki, sosem volt ott mikor kellett volna. Én mindig ugrottam neki. Elegem lett. Ludas vagyok én is. De borítanám az egészet. Vállalva a következményeket. Megtegyem? 30/N
2020. dec. 15. 14:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
16-os! Érzelmileg zsarol ha mással ismerkedek. A házamnál járkál, követ ilyenkor. Mindenképpen birtokolni akar, és visszaél azzal, hogy szeretem. Kívánom, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe. Miért akarok menekülni ha szeretem? Azért mert csak addig a pontig “szeret” amíg nem érzi, hogy ki van nyalva a feneke. Utána jön a macska- egér harc. Játszmák, igéretek és semmi sem változik. Az életem a semmiben lóg mert “vártam” hogy együtt lehessek vele. Vannak közös képek is. Meg egy csomó a közös házukba készült. Biztosan megismeri majd a felesége.
2020. dec. 16. 10:43
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem csak egy botlás voltam a részéről és nem ilyen jellem."

:DDDDDDD Másfél éves botlás, az nem semmi. Húzd már ki a fejed a seggedből kérdező, kinőttél már abból, hogy saját magadnak hazudozz.

2020. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Akkor ne legyél besz..i, hanem még ma tálalj ki, így karácsony előtt, aztán írd meg mi lett az eredménye!
2020. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
92%
Borits. Mindenkinek joga van tudni kivel el
2020. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
Küldj pár képeslapot karácsonyra a feleségnek rólad a házukban.
2020. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy ilyet botlásnak nevezni? Meg az, hogy birtokolni akar, hol botlás? Ez egy undorító jellemű faszi, vedd már észre!
2020. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%

" Azt igérte lépni fog, elhagyja. Ez nem történt meg másfél év után sem. Nem enged tovább lépni. Nem tűri ha ismerkedem és kiszállnék."


Hát ha amúgy is téged választana, mert azt ígérte, hogy otthagyja az asszonyt, akkor lepd meg karácsonyra, menj oda hozzá, tálalj ki és legyetek boldogok.

Majd amit te ott kapsz tőle, azt nem teszed zsebre, az asszony lehord téged minden riherongynak, a pasassal együtt aki az asszony mellett fog állni és azt mondja, hogy te ezt az egészet csak kitaláltad, nem is ismer téged :D

Tudod te hány ilyen esetet láttam a környezetemben? :D

2020. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Azért teszi ezt veled, mert TE MEGENGEDED!

Ő csak használ és kihasznál, te meg még élvezed is ezt a macska-egér játékot, mert hogy "féltékeny" rád. Ez csak arról szól, hogy nehogy más is dugjon téged, mert akkor nem leszel felé olyan odaadó és elkötelezett a szexben. Es csak róla szól és te észre sem akarod venni.

2020. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hiába pontozzatok le a 27-est, igaza van. No de a kérdező hogy döntött?
2020. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a bosszú híve, sőt voltam már az ő helyzetében, kétszer is.

Először maradtam, másodszor léptem, mind a kettő hibás döntés volt, szívtam is eleget.


De ez szemétség, hogy a tulajdonának tekint.


Ő ígérte, hogy lelép a felesége mellől, mert nem boldog.

Szóval neki segítesz, ha ezt előmozdítása pár fotóval.


De az életben de állj többé szóba vele.

Hazudós, önző sggfej.

2020. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!