Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
Először küldd el melegebb éghajlatra, utána kezdd el feldolgozni. 🤷‍♂️
2021. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
98%
Te mit akarsz csinálni kérdező?Megbocsátani együtt maradni és úgy feldolgozni vagy elválni és úgy továbblépni ezen?
2021. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
4%
Sehogy, máskor, másnál meg a nő lép félre. Nagy kaland, az élet megy tovább.
2021. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Próbálok túl lenni rajta, és úgy nézni hogy ez ott történt, a múlt, most itthon van, itthon hűséges volt és mondta hogy az is marad, megbeszéltünk mindent egész este hogy miért tette, igyekszem hinni neki, de a bizalmam megingott.

Próbálok nem gondolni rá, de van amikor annyira lehúz ez az egész, haragszom magamra hogy elengedték őt misszióba

2021. jan. 6. 08:36
 5/64 anonim ***** válasza:
46%
Csald vissza.
2021. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
94%
Értem kérdező.Viszont ha úgy döntessz megbocsátod akkor túl kell lépned rajta és ezen az idő fog segiteni és a beszélgetés a férjed hozzáállása hogy újra felépitse a bizalmat ami nagyon nehéz lesz.Magadra haragszol?Rossz felfogás a férjedre haragudj ő döntött úgy hogy megcsal.Mások is vannak hónapokat távol egymástól és tudnak és akarnak hűségesek maradni.
2021. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogod tudni feldolgozni! Ne is áltasd magad.

Ne tartsd meg, mert abból tudni fogja, hogy bármikor megteheti veled újra .... meg újra ... meg újra.

Lépni kell! Ki kell dobni, új életet kezdeni!

2021. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
89%

Persze..kint jokat kuffantott, hazajovet pedig berezelt, hogy oda a csalad es az addigi stabil elet, te pedig bevetted az esti meset..

Ertekelendo, hogy elmondta, valoszinuleg bantja ot legbelul, de ez nem mentseg! Te is egyedul voltal honapokig, te neked megis sikerult husegesnek maradnod.

A te dontesed, neked mosolygott es igert szebb jovot...

En nem maradnek egy ilyen emberrel.

2021. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
18%
mégis minek az iylet bevallani, komolyn nem értem. Akinek oylan munkája van, hogy hónapokat van távol a családjától és több éven keresztül, ott kellene lennie egy egyezségnek, hogy mind a férfi, mind a nő létesíthet alkalmi kalandokat, ha vágyik rá, csak ne legyen belőle viszony és kizárólag addig, amíg ez ahelyzet fennáll.
2021. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Már többet nem megy misszióba ez is nyugtat, látom rajta hogy megbánta és próbálja jóvá tenni,itthon nem csalna meg mert szeret és itt vagyok neki, közben meg olyan boldog is vagyok hogy látom őt, hogy végre velem van, olyan nehéz ez,a 9 hónap bizonytalanság,most itt van végre velem és engedjem el? Nagyon szeretjük egymást, úgy érzem nem tudom mit kéne tenni
2021. jan. 6. 08:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!