Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy igen a pasiknak ez általában bejön úgyhogy még jól is járt.
2021. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Talán feljebb a többiek leírtak mindent. Te saját magadat veszed semmibe.....

A 3-as nem revans, menj el sunyiba, dugasd meg magad és utána kérdezd meg, neki ez hogy esik?

2021. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

Egészen addig komolyan vettem a kérdést, amíg ezt a hármas szexet nem írtad le. A véleményem az, ha egy pasi nem tudja 9 hónapig a gatyájában tartani a farkát és ezt még közli is a társával, az mehet a levesbe. Nem az utolsó missziója lesz ez, erre felkészülhetsz.

Amúgy a misszió nem 9 hónap, hanem 6... emellett a magyarok a kevésbé gázos helyekre vannak beosztva... ha valóban igaz a szitu, amit kétlek a 9 hónap miatt, akkor olcsó János a pasi...

Üdv egy katona feleség

2021. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű kuka!
2021. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!