Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem bocsáss meg aztán majd eszedbe jut hogy miért is nem hallgattam a gyakorisokra annak idején mert igazuk volt......... . .De kívánom hogy ne igy legyen.
2021. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
31%
9 Pont ezt gondolom én is, hogy mi a francnak mondta el. Csak a kérdezőt sanyargatja ezzel, hogy megszabaduljon a bűntudatától.
2021. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
22%

Én adnék neki még egy lehetőséget.

Ha úgy néz ki, hogy tényleg komolyan gondolja...

de gyerek csak akkor lehet, ha már bizonyított!

2021. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
76%
Igazából rád tette a terhet, inkább ne mondta volna el. Ha most elnézed megteszi máskor is. Ami még engem külön zavarna, hogy nem egy alkalomról van szó. Úgyhogy annyira nincs itt megbánás.
2021. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
88%

Erre szokták mondani, hogy van, amit jobb nem bevallani. Nem értem a férjedet, mi volt ezzel a célja, miért kellett ekkora terhet rád raknia.

Én nem bocsátanék meg neki. Még nincs gyerek, nincs késő. Ha ennyiszer megcsalt, ő nem szeret. A többi csak duma.

2021. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
91%
Voltam hasonló helyzetben. Próbáltam elengedni a dolgot, sajnos belül emésztett több hónapon át, míg már nem is kívántam az együttléteket, ha elment otthonról, akkor idegeskedtem. Felemésztett belül. Én elengedném őt
2021. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
78%
Mit mondott? miért tette?
2021. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

3x történt meg, azt mondta azért mert nagyon sok volt a stressz, ki volt éhezve, kilátástalan volt neki a helyzet hogy bármikor meglőhetik,hiányoztam neki nem bírta elviselni, ebbe menekült,pillanatnyilag segített neki de utána csak rosszabbul volt.

Kérte hogy bocsássak meg neki,

Megnyugodott hogy itthon van velem,megérti ha nem akarok vele szexelni, és azt is ha elválunk,őszinte volt mert mindig kértem hogy legyen az, és mondta hogy nagyon megbecsül és felnéz rám mert én nem csaltam meg

2021. jan. 6. 09:59
 19/64 anonim ***** válasza:
87%
Félt hogy meglőhetik ezért ő lőtt előbb....
2021. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
97%
Pillanatnyilag persze hogy jó volt aztán nagyon megbánta 3× is😅
2021. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!