Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Örülnék neki ha kamu lenne, itt okosan mindenki a válást mondja, ha nem csalod vissza és megbocsájtasz hülye vagy naiv újra megcsal, akkor kérdezem én mit tehetnék? Persze elhiszem hogy sajnálja, őszintén elmondta ezt értékelem, megértem, de belül meg felrobbanok
2021. jan. 6. 11:46
 32/64 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem kamu, akkor ne arra összpontosíts, hogy mi történt, hanem arra, hogy mi lesz?

Mitől fog működni a kapcsolat, ha együtt maradtok, vagy mit lehet tenni, ha nem maradtok együtt?

Hívjál fel egy családsegítőt, ha segítségre van szükséged.

2021. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
Szeretném megmenteni a kapcsolatunkat
2021. jan. 6. 11:56
 34/64 anonim ***** válasza:
43%
Akkor tedd azt, ő is érezze a súlyát. Aztán esetleg párterápia.
2021. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
18%

Misszió, azaz 99%, hogy katona.


1.: Nem véletlen, hogy olyan "katonaállamokban", mint USA, Anglia,...van felkészítés a családtagoknak is, és van összetartó "katonafeleség" baráti kör.

Harctéren mások a szabályok. Civilként ezt fel sem fogod! Okos feleség ilyenkor azt mondja: "Ne hozz semmit haza!"


Egy ex-katona. 3 turnus.

2021. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fogom fel mit él át, hűséggel vártam haza,tudta hogy van egy szerető felesége aki nagyon várja haza,és ezt kapom hogy 3x megcsalt
2021. jan. 6. 12:21
 37/64 A kérdező kommentje:
Ő ezt nem tudja megérteni hogy én most mit élek át.
2021. jan. 6. 12:24
 38/64 anonim ***** válasza:
83%

Itt sorakozol

Semmi más

Tök mindegy mit mondunk

Ugy is te fogsz dönteni es szemethunysz

De nem fog érte sajnálni senki

2021. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
95%
Sirankozol bocsi
2021. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
92%

Hú, én tuti elküldeném nemi beteg szűrésre, és mennék én is.

Volt ismerős ilyen misszióban, azt mondta, a helyi lányok mind retek lotyók, és a legtöbbnek mindenféle nemi baja van.

2021. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!