Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
94%
Na hát annyira nem bánthatta a dolog ha az első eset után még 2x megtörtént 🤷‍♀️
2021. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
71%
Na ilyenkor kell a rosszlányok oldalt felkeresni, nézni a hetero és a biszex kategóriában egy pasit, de legalább kettőt, és elmenni hozzájuk pár órára. Aztán majd azt mondod otthon, hogy enni voltál. Következő hónapban vagy hetekben megint pasizni mész vagy qrvázni. Aztán a katonabácsi megtanulja, milyen lemenni kutyába és kiheréltnek lenni. Én a puncimat addig baszatnám mással ezek után, amíg el nem zsibbad.
2021. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan mi tartaná vissza az ilyet, hogy itthon se cslajon meg? Aki egyszer átlépte ezt a határt, az az adott párját nem tiszteli már és könnyebben rá is fanyalodik megint másra.
2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki hogy legyen egy hármas szex egy olyan pasival aki nekem tetszik bele ment, nekem ennyi kárpótlás elég.
2021. jan. 6. 11:20
 25/64 anonim ***** válasza:
76%
ismerek egy iylen nőt a környezetemben, katonafeleség. A pasi cslta, megbocsátott, ígérgetett, aztán mindig kiderül. Lehet misszióba nem megy, de ide oda ország másik végébe vezénylik. Ha 9 hónap alatt simán fel tudott szedni csajokat, oylan ronda nem lehet. Aki egyszer ráérez az ízére, az sosem fogja elfelejteni, miylen jó volt tilosban járni.. Na visszatérve a katonafeleség ismerősre, így ment az életük nagyon nagyon sokáig,a nő nem épített karriert, a pasinak biztos volt az állása, a nő mosott, főzött, takarított rá, mindig hazavárta, most hogy 40 lett a nő, a férje kidobta. Se lakás, se férj, se semmi, igaz gyerek se volt, mert nem lehetett.
2021. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez neked elég kárpótlás akkor ennek a kapcsolatnak már lőttek,családot inkább ne tervezzetek.
2021. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora egy kamu kérdés ez.Egy megcsalt nő pont egy hármas szexre vágyik🤔de gratulálok kérdező jól rászedted a népet.
2021. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
96%

Azért te is megérsz egy misét 😂😂😂😂

Ebből nem lesz már normális kapcsolat.

2021. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
Megcsalás után sajnos így sem úgysem lesz rendes kapcsolat, mert bennünk mindig ott lesz a tüske,ez az édes hármas csak egy ötlet volt a részemről hogy tudja milyen érzés ha ő is ugyan ezt éli át,
2021. jan. 6. 11:40
 30/64 anonim ***** válasza:
80%

Kamu.

Pedig tényleg elég hihető volt.

2021. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!