Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
97%
Én is elküldeném szűrésre. Ennyi erőből akkor mindenki félredughatna ha egy kis stressz éri a munkahelyén.
2021. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
14%

41.-nek.


A munkahelyi stressz neked, más, mint ennek a veszélye: https://www.youtube.com/watch?v=N36GuKbbMdw

2021. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
85%
42# tudom hogy katona vagy átélted. Fogalmam sincs róla milyen lehet, de akkor miért van kapcsolatban? Vagy legyen nyitott kapcsolatban, vagy ne rakott volna ekkora terhet a feleségére. Soha nem derült volna ki. Így még valószínűleg rámegy a kapcsolat.
2021. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
97%

"itthon hűséges volt"

Ja.

Tudod,a hűség nem azt jelenti, hogy addig nemlép félre, ameddig szem előtt van.

A te életed, de ha van egy kis tartásod, kidobod a francba. Lehet hadoválni szeretetről, meg szerelemről, a baj csak az, hogy ha egy kicsit is szeretett volna, akkor nem csalt volna meg.

2021. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
96%

#42: Az embernek a vállalt kötelezettségeihez, és a képességeihez mérten illene alakítania az életét. Ha tudja magáról, hogy nem bír magával ki a feleségétől távol, akkor vagy ne kötelezze el magát, vagy ne vállaljon olyan munkát, ami miatt hónapokig távol kell lennie. Tudod, az nem mindig oldható meg, hogy a kecske is jóllakjon, és a káposzta is megmaradjon.

Egyébként meg nehezen tudnám elképzelni, hogy ha életveszélyben lennék, a feszkót úgy dolgoznám fel, hogy jól megalázom azt, aki a mindenem.

2021. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
75%

"Erre szokták mondani, hogy van, amit jobb nem bevallani."

Persze, egész életében hazugságban tartani sokkal gerincesebb és férfiasabb tett lett volna.

Elszomorító, hogy a tisztesség helyett mennyien a megalázás pártján állnak. Persze, gondolom, csak akkor, ha a nő a szenvedő fél. Ha a nő csalta volna meg a pasast, gondolom, nem kelnének ennyien ki magukból, hogy miért nem tudta a lehető legmegalázóbb hazugságban tartani egész életében.

2021. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
9%

"Felajánlottam neki hogy legyen egy hármas szex egy olyan pasival aki nekem tetszik bele ment, nekem ennyi kárpótlás elég."

Tehát megcsalásra egy bosszú-megcsalás a válasz.

Ó, máj gád...

2021. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
89%
Katonai misszió? Akkor lehet nem is nővel csalt meg😃 ott a sok izzadó férfiállat összezárva.....
2021. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
78%
De ugye nem volt kötelező katona párt választani?
2021. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Utolsó neki nem volt kötelező megcsalni ugye?
2021. jan. 6. 14:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!