Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónap misszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónap misszió közben nem egyszer megcsalt, én itthon vártam haza hűségesen,gyerekek nincsenek, hogy tudnám ezt feldolgozni? Alig vártam hogy hazajöjjön. Mióta bevalotta összeomlottam.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
83%

En nem sajnállak egyáltalán

Az elején ahogy írtál oke de most azt mondom h nem

Te amit főztél edd is meg

Neked kell eza faszi

De nem hiszem h ez lett volna az első megcsalás

2021. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
88%
a katonákat eleve jobb elkerülni, kellene a francnak. pénze sincs, meg is csal, még azt a retkes egyenruhát is vasalhatod neki amire más nők a nyálukat csorgatják. Válassz egy informatikust, az a legjobb. Nem megy sehova, otthon is csak játszik, eleve otthonülő, munkatársai férfiak vagy kocka nők, akikre nem izgulnak, sokat keres. szívesen
2021. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
86%
#42 Ha ekkora a rizikó, akkor a f*szért házasodtok meg debilek. Minek? K*rvázzatok életetek végéig, aki meg akar, az hadd alapítson már családot normális emberrel. Ennyi. Nem kell kapcsolatban lenni. Lehet magatokra főzni akkor. Baszok magasról a stresszetekre meg a félelmetekre. Ennyi erőből a feleség is be van szarva, hogy mi lesz a férjével kint, ezért ő meg inkább a szomszéd Jóska gyerekkel jár össze dugni. 50-50, nem kell itt ámítani, meg hülyének nézni mindenkit. Akkora stresszben a fasz sem áll fel. Mese habbal ez a duma.
2021. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg a sokk alatt vagy. Olyat szeretnel, ami mar nem lehet, hogy minden olyan legyen, mint regen. Megbizni akarhogy is hajtogatod mar nem fogsz benne. Neked az egesz tortenetben annyi a szereped, hogy megprobalod atverni magad, es ha kitartoan probalkozol, talan menni is fog. A ferjed viszont hozott egy dontest. A ferfiak joval tudatosabban allnak a dolgokhoz, mint a nok. Biztos lehetsz benne, hogy banom is en mit kapok erte, de ezt a not megdugom. Meg is tette. Maskor is meg fogja, csak a kifogas lesz mas, majd kitalal egy, az alkalomhoz illot. Nem hiszek a masodik eselyekben, az emberek az elsovel sem tudnak elni, miert pont a masodikkal tudnanak? Ritka aki nem esik "bunismetlesbe", legtobbszor az alkalom hianyzik, vagy jobban figyel es nem bukik le. Ez nem huseg, o mar bebizonyitotta, hogy nem kepes ra.
2021. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
97%
Szép kis pár mondhatom🤮! A pasi katona, csalja a nőt férfival nővel, ha a közelkeleten volt, lehet még kecskével is. A nő meg hármas szexxel akarja gyógyítani a "kapcsolatot" dupla lövéssel. Meg ez stressz kamu duma is, jaj naccsága olyan stresszes vagyok, kapja már be a f4szom😄
2021. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
95%
Hármasban csinálni a másik engedélyével nem ugyanaz, mint titokban félre menni mással. 🤷‍♀️ sőt ilyen szempontból hármasban nem is megcsalás hát ott lesz ő is élvezni is fogja.
2021. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a harmadik srác még a férjének is beakaszt🤮
2021. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
18%
De a pénze jól jön, ugye? >:) Mennyi most? 400+?
2021. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pénze, ha azért lennék vele nem érdekelne hogy megcsalt
2021. jan. 6. 17:49
 60/64 anonim ***** válasza:
95%
Nezd. Idejottel panaszkodni...leirtuk a velemenyunket, de te mar ugyis dontottel! Amugy nehogy azt hidd, hogy az edes harmassal visszavagsz neki..szerintem meg tetszeni is fog neki, mig te utana piszkosul fogod erezni magad.
2021. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!