Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés után miben reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés után miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igen, megtörtént, mea culpa. Megcsaltam a feleségemet. Rossz ember vagyok.


Egy 15 éves kapcsolatban, aminek házasság lett a vége, félreléptem. Első szerelem, első (egyben eddig utolsó is) nő az életemben, középiskolában ismerkedtünk meg - azóta is szeretem. Talán tisztelem is - legalábbis annyira, hogy azonnal, az ominózus nap estéjén, bevallottam neki mindent. Nem érdemelte meg, mégis megtettem. Azóta a testvérénél alszik, 4 napja. 4 napja nem hallottam róla semmit. Felemészt az érzések tömkelege.


Keressem? Várjam meg, amíg ő keres? Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. Milyen esélyeim vannak szerintetek a folytatásra? Mikor kezdjek "pedálozni"? Járt már valaki közületek hasonló cipőben?


32/F - gyerek egyelőre nincs.



2021. febr. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
93%
Talán tiszteled is... Elég baj, ha csak talán. Próbáld keresni, de ha nem akar veled beszélni, várj türelmesen!
2021. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
A "talán" szót kizárólag a megcsalás ténye miatt használtam. Köszi, úgy lesz!
2021. febr. 11. 13:14
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd. Elmondtál már mindent.
2021. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest még viszonylag normálisan viselkedtél. De kapálózni szerintem nem kell, majd átgondolja mi legyen.
2021. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Már, ha lehet egy ilyen helyzetben normálisan viselkedni.


Köszönöm a korrekt válaszokat!

2021. febr. 11. 13:41
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha elment a testvéréhez, akkor egyértelműen nem akar téged látni, se hallani felőled. Ne keresd, várd meg amíg átgondolja a dolgot, és eldönti hogy mi legyen.
2021. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, hogy átgondolja, ha ilyenkor "zaklatod" az még jobban idegesítené.

De egyébként, nem támadásból kérdezem, de ha ennyire szereted, hogy tudtad megtenni? Nem érzed azt, hogy így nem is biztos..., hogy tényleg annyira szereted, mint amennyire gondolod?

2021. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
#7: Talán furcsán hangzik, de azt, amit előtte is éreztem, vagyis, talán inkább készpénznek vettem (megszoktam, hogy ott van mellettem), azt a félrelépés után elég határozottan éreztem. Számot vetettem - nagyon sokat ad az életemhez, és ezt nem értékeltem kellőképpen. Önző voltam. Most, hogy megvan az esély rá, hogy elveszítsem, hatványozottan érzem.
2021. febr. 11. 14:12
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos nem szabad semmit se készpénznek venni, becsüld meg, ha ilyen szuper feleséged van és ha megbocsát akkor készülj fel, hogy nehézkes út lesz, amíg teljesen megbízik benned.

Azért szurkolok!

2021. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kétlem, hogy valaha is helyreáll a bizalma. Vagy hogy egyáltalán te meg tudod-e állni, hogy ne tedd meg újra.
2021. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!