Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés után miben reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés után miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igen, megtörtént, mea culpa. Megcsaltam a feleségemet. Rossz ember vagyok.


Egy 15 éves kapcsolatban, aminek házasság lett a vége, félreléptem. Első szerelem, első (egyben eddig utolsó is) nő az életemben, középiskolában ismerkedtünk meg - azóta is szeretem. Talán tisztelem is - legalábbis annyira, hogy azonnal, az ominózus nap estéjén, bevallottam neki mindent. Nem érdemelte meg, mégis megtettem. Azóta a testvérénél alszik, 4 napja. 4 napja nem hallottam róla semmit. Felemészt az érzések tömkelege.


Keressem? Várjam meg, amíg ő keres? Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. Milyen esélyeim vannak szerintetek a folytatásra? Mikor kezdjek "pedálozni"? Járt már valaki közületek hasonló cipőben?


32/F - gyerek egyelőre nincs.



2021. febr. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni, hogy Neked kellene-e felkeresni őt (személyesen, telefonon, levélben), vagy várnod kellen, hogy ő jöjjön vissza.

1). Ha Te közelítenél: meglehet, hogy mostani nagy felindultságában még jobban elidegenítenéd őt magadtól, akár fölösleges zaklatásnak is vehetné.

2).Ha Te nem közelítenél felé, könnyen gondolhatná, hogy még arra sem méltatod, hogy bocsánatot kérj olyan szavak kíséretében, amiből kiviláglik, hogy visszavárod őt. Joggal hiheti azt, hogy elvárod tőle, hogy ő esdekelje magát vissza. Azért sem megyek vissza hozzá - gondolhatja magában. Bizonyára a testvére még fel is hergeli ellened.


Amit tanácsolok: Te ismered a jellemét. Te tudod, hogy a fenti két változat közül melyiket gondolhatja rólad. Eszerint cselekedj.

Ffi/79.

2021. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%

"4 napja nem hallottam róla semmit. "

Ha meg akarod tartani, már 4 napja pedáloznod kellene.

2021. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
31%

Hiba volt, hogy elmondtad neki. Ezzel rátettél egy hatalmas terhet, amit neked kellett volna cipelned.


Nem feltétlenül a megcsalás, hanem emiatt tartalak egy szemétládának.


Ha megtörtént, egyedül kellett volna megküzdened.

2021. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed nem sok, gyerek inkább ne is legyen. Lehet hogy megbocsát de bizalom az nem lesz.
2021. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
44%
Csak nekem van hányingerem az ilyen "álszent megcsalós f1szkalap vagyok" típusú paliktól ?
2021. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

#11 Ezen tépelődöm én is. Sosem hoztam ilyen helyzetbe, fogalmam sincs, mi a helyes. De köszi!


#12 15 éve folyamatosan pedáloznom kellene. Ebben az esetben viszont nem gondolom, hogy ez ilyen egyszerű lenne.


#13 Érdekes aspektus. Nem kötekedésből, csupán kíváncsiságból: te ezt a gyakorlatba is átültetted már?


#14 Jogos, maradjunk a realitások talaján.


Köszönöm mindenkinek!

2021. febr. 11. 18:27
 17/69 A kérdező kommentje:
#16 Nem, saját magamtól is hányingerem van. Fejtsd ki bővebben, kérlek!
2021. febr. 11. 18:29
 18/69 anonim ***** válasza:
63%
Hát mondjuk úgy, hogy hiába pontoz le a gyakori népe, hiába tőrlik majd a válaszomat, hányingerem van , és undorodom az ilyen embernek nem nevezhető lényektől amilyen te is vagy. Amikor jo mélyen ,tövig verdested a farkad a másik nőbe akkor nem jutott eszedbe a feleséged? 🤢
2021. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:
#18 Én speciel nem pontoztalak le. Vélemény - vélemény. A kérdésedre válaszolva: nem tudok érdemben reagálni. Egy ilyen helyzet, de főleg idáig eljutni, ennyi idő után, valamelyest összetettebb. Hangsúlyozom - nem szeretném felmenti magam, és vitatni a felelősségem.
2021. febr. 11. 18:38
 20/69 anonim ***** válasza:
50%
13-as vagyok: igen. Megküzdöttem egyedül a lelkiismeretemmel, és levontam a tanulságokat.
2021. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!