Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés után miben reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés után miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igen, megtörtént, mea culpa. Megcsaltam a feleségemet. Rossz ember vagyok.


Egy 15 éves kapcsolatban, aminek házasság lett a vége, félreléptem. Első szerelem, első (egyben eddig utolsó is) nő az életemben, középiskolában ismerkedtünk meg - azóta is szeretem. Talán tisztelem is - legalábbis annyira, hogy azonnal, az ominózus nap estéjén, bevallottam neki mindent. Nem érdemelte meg, mégis megtettem. Azóta a testvérénél alszik, 4 napja. 4 napja nem hallottam róla semmit. Felemészt az érzések tömkelege.


Keressem? Várjam meg, amíg ő keres? Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. Milyen esélyeim vannak szerintetek a folytatásra? Mikor kezdjek "pedálozni"? Járt már valaki közületek hasonló cipőben?


32/F - gyerek egyelőre nincs.



2021. febr. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

#27-29-30 Elvégre nem kilincs az, hogy marokra fogd. Tejjel, vagy citrommal?


Ez is egy út. Amit nem tudok, az nem fáj, áldásos állapot. A gyerkőcök miatt hallgatsz?

2021. febr. 11. 19:33
 32/69 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis jobb, hogy elmondtad. Tisztességesebb. Ő így eldöntheti, hogy szeretne is ezek után veled lenni, vagy nem.

Nem kell olyan kapcsolatban lennie, ami szerinte jó, de közben meg csalják.

Másrészről, ha ilyet tennék olyan bűntudatom lenne, hogy nem tudnék ezzel együtt élni. Muszáj lennék elmondani, még ha ezzel el is veszítem.

2021. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
32%

Citrommal.


Igen, eszembe sincs egy ilyen miatt robbantani. Szépen élünk, összecsiszolódtunk, bár sosem veszekedtünk, max. vitáink vannak.


Másrészt, aki egyszer megteszi... nos, igen. Nem tudom, mikor lesz a "következő" (egyáltalán lesz-e, és milyen mélységű). De nem lehet minden botlást ráönteni a másikra. Nem akarok x évente botrányt, veszélybe sodorni a gyerekem jövőjét.


Én örülnék, ha a férjem egy hasonló helyzetben úgy viselkedne, ahogy én - bár nyilván nem tudnék róla:)

2021. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként 15 év hűségben... kemény. Ennyi belefér, főleg, hogy érzelmileg nem érintett.
2021. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

#32 Teljesen egyetértek a véleményeddel! Ugyanakkor, gyerekekkel megint bonyolódik a helyzet - ebből a szempontból, "szerencsére", megengedhettem magamnak az őszinteség luxusát.


#33-34 Nem olyan kemény az a 15 év, ha hellyel-közzel klappol minden. Érdekes nézőpont a tiéd, nem helyből elítélendő. Erős érvek - köszönöm, hogy megosztottad!

2021. febr. 11. 19:58
 36/69 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell. Aztán majd kiderül. Ha nem, akkor megszívtad. Gyanús, hogy nincs mit tenni. Gyerek nincs, te elcseszted, nem akar már tőled gyereket. Költözz szerintem.
2021. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem megémrné kaparni a küszöböt.


A 4 nap kukulás gáz. Ki tudja, mit fundált ki az asszony?

2021. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

#36 Ez is faramuci, nem én fogok költözni. Fordítva könnyebb lenne kezelnem a helyzetet: "Figyu, otthon felejtettem valamit..."


#37 Az hagyján, de a húga vajon mit fundált ki...! Holnap felhívom.

2021. febr. 11. 21:32
 39/69 anonim ***** válasza:
Te csalod meg, és azt akarod, hogy ő költözzön??
2021. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
#39 Nem akarom, hogy költözzön. Az enyém a lakás.
2021. febr. 11. 22:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!