Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés után miben reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés után miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igen, megtörtént, mea culpa. Megcsaltam a feleségemet. Rossz ember vagyok.


Egy 15 éves kapcsolatban, aminek házasság lett a vége, félreléptem. Első szerelem, első (egyben eddig utolsó is) nő az életemben, középiskolában ismerkedtünk meg - azóta is szeretem. Talán tisztelem is - legalábbis annyira, hogy azonnal, az ominózus nap estéjén, bevallottam neki mindent. Nem érdemelte meg, mégis megtettem. Azóta a testvérénél alszik, 4 napja. 4 napja nem hallottam róla semmit. Felemészt az érzések tömkelege.


Keressem? Várjam meg, amíg ő keres? Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. Milyen esélyeim vannak szerintetek a folytatásra? Mikor kezdjek "pedálozni"? Járt már valaki közületek hasonló cipőben?


32/F - gyerek egyelőre nincs.



2021. febr. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

Pont a munkahelyen? Szerinted mit szól majd a nejed, ha egyáltalán megbocsát?

Amúgy ha átgondolod a dolgot akkor rájössz hogy volt ennek előzménye, mert valami hiányzott ezért történt meg.

2021. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kapcsolatban minden megvan, ami a másiknak kielégíti az igényeit, nincs felesleges csesztetés, vannak kompromisszumok, vannak változatos programok, nem laposodik el a kapcsolat stb, stb, akkor ott nincs gyenge pillanat.És igen,ahogy az előttem lévő is írta, valami tuti hiányzott.Ha megvan minden és szeretem,tisztelem a másikat, akkor nem fogok feladni egy jó kapcsolatot vagy házasságot egy 20 perces numeráért, mert nem éri meg! Akinek meg mégis, az számoljon azzal, hogy annak a kapcsolatnak annyi. Egyébként meg ha valami nem oké, valami hiányzik, akkor le kell ülni és megbeszélni, hogy ez és ez hiányzik a kapcsolatunkból, de én ezt nem egy harmadik személytől szeretném megkapni, hanem tőled.
2021. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem ha egy kapcsolatban minden megvan, [...] akkor ott nincs gyenge pillanat."


Éltél már együtt valakivel úgy 15 évet, hogy mindenben az első volt neked?


De, van gyenge pillanat.

2021. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Én nem ezen a véleményen vagyok, kitartok az álláspontom mellett.
2021. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit nevezünk adott esetben gyenge pillanatnak. Lehet valaki elkeseredett egy vita miatt, de észnél kell lennie. Gondolni bármit lehet, de végrehajtani nem kötelező. Alkalom adódik számtalan, de nem kell élni az alkalommal!
2021. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem az is gond hogy 15 év alatt családot sem alapítottatok. Ott vagytok, hogy első kapcsolat, de mégsem jutottatok erre a szintre. Hajt a kíváncsiság.
2021. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%

" Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. "

És ezért a semmiért képes voltál kockára tenni azt a nőt aki "az első és az utolsó is" az életedben.

Honnan tudod azt, hogy valóban szereted még mindig és nem csak a megszokás miatt illetve mert párkapcsolatfüggő vagy, ezért szeretnéd visszakapni?

Vannak nagyon szar házasságok is, ami szinte nulla, mégsem merik kimondani azt, hogy vége, és ebben közrejátszik az is, hogy "nem akarja megbántani a másikat" az illető.

2021. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Azóta hogyan alakultak a dolgok? Miben állapodtatok meg végül?
2021. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

#58,

ezek szerint nem olvastad, hogy a feleség hétfőn ad választ Kérdezőnek.

2021. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem maradt meg ez a része 😅

Köszi a választ!

2021. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!