Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés után miben reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés után miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igen, megtörtént, mea culpa. Megcsaltam a feleségemet. Rossz ember vagyok.


Egy 15 éves kapcsolatban, aminek házasság lett a vége, félreléptem. Első szerelem, első (egyben eddig utolsó is) nő az életemben, középiskolában ismerkedtünk meg - azóta is szeretem. Talán tisztelem is - legalábbis annyira, hogy azonnal, az ominózus nap estéjén, bevallottam neki mindent. Nem érdemelte meg, mégis megtettem. Azóta a testvérénél alszik, 4 napja. 4 napja nem hallottam róla semmit. Felemészt az érzések tömkelege.


Keressem? Várjam meg, amíg ő keres? Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. Milyen esélyeim vannak szerintetek a folytatásra? Mikor kezdjek "pedálozni"? Járt már valaki közületek hasonló cipőben?


32/F - gyerek egyelőre nincs.



2021. febr. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Legalább elmondtad, így megadod neki az esélyt h ő döntsön, akar e még téged vagy sem. Magamból kiindulva, ha a férjem így elém állna, azért nyugodtabb lennék, mert tudom h tisztel annyira h nem ver át, viszont megbocsátani nem lennék képes, mert többé nem tudnék bízni. De talán nem is gyűlölném, csak sajnálnám h így tönkretette az életünket és a családunkat. Nekünk gyerek is van, így nehezebb lenne, de válnék.
2021. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Az azóta felmerülő kérdéseitekre válaszolva: rég alapítottunk volna családot, ha tudtunk volna. Sajnos a feleségemnek egy igen súlyos, örökletes, nőgyógyászati gondja van - így nálunk ez nem egy egyszerű történet. Hiába beszéltük meg többször, hiába éreztetem vele, hogy ettől még ugyanolyan értékes számomra, ez eléggé lerombolta az önbizalmát. Szinte nem is érzi nőnek magát az utóbbi években, ami a hálószobai ténykedésünkre is rányomta a bélyegét. Értsd, szinte halott. Ez persze nem mentség, ez még nem jogosít fel semmire, csupán tényközlés.


Hogy miért az asszisztensem? Igen, ez egy óriási ostobaság volt részemről, hiszen házi nyúl. A félrelépések velejárója az irracionalitás.


Közben, ma reggel felkerestem újra személyesen. Ezúttal megköszönte az őszinteségemet, viszont nem garantálja, hogy túl tud ezen lépni, illetve, hogy meg tud bocsátani. A kapcsolatot nem szeretné megszakítani kettőnk közt, egyelőre elválni sem, de egy időre elköltözne. Javasoltam neki, hogy menjünk el hetente párszor randevúzni (bár ez a covidos időszakban kíván majd némi kreativitást részemről), és közben eldönti majd, hogy folytatná-e, vagy sem. Az ötlet tetszett neki, így ebben maradtunk.


Gyönyörű reggelenként, smink nélkül.


Köszönöm az időtöket!

2021. febr. 15. 09:09
 63/69 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem van remény a helyzet pozitívra fordulására.

Ha végleg eldől, hogy nem lehet gyereketek, fogadjatok örökbe, akár két testvért is.

Szurkolok Neked és minden jót kívánok!

2021. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
66%
Köszi, hogy leírtad. Remélem, minden jól alakul!
2021. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
0%
Jó jel, hogy a feleséged nem utasított el mindjárt, hanem nyitva hagyta a "kiskaput". Szerintem ez csak az "execíroztatásodra" tette, hogy még pár napot hagy Téged szenvedni, nehogy elbízd magad, hanem oldd meg a mindennapjaidat, ahogy tudod. Nem mondta, hogy mennyi időre megy el? Ha nem mondta, akkor a hét közepén megkérhetnéd (erre vár!), hogy jöjjön haza. Lehet, hogy még nem áll kötélnek, de próbálkozz ismét pár nap múlva. Mondd el neki, hogy hiányzik Neked és ígérj hűséget, de ne hangoztasd minden 2. mondatodban, mert komolytalannak veszi. Minden jót!
2021. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
66%

Remélem jól alakulnak a dolgok.

Randi tipp, vidd le a Balatonra sétálni, valahol vesztek kaját megeszitek esetleg viszel teát.

Vagy a környéken valahova.

2021. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

44-es vagyok,én voltam a megcsalt fél. Ha igazán szeretsz valakit,meg tudsz bocsájtani neki,főleg ha egyszeri eset volt.Az viszont elég baj hogy

közvetlen kollégával tetted.Így valamelyikőtöknek mennie kell onnan.Mert így esélyed sincs hogy a feleséged túl tudja tenni magát ezen,amíg azzal a nővel vagy nap mint nap.

2021. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Update dióhéjban: bejöttek a randi, illetve egyéb tippek, hálás köszönet Nektek! Feleségem tegnap hazaköltözött - az asszisztensemmel volt egy kis bonyodalmam, de végül távozott a képből.


Kellemes tavaszt mindenkinek!

2021. márc. 3. 14:50
 69/69 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon örülök, sok sikert nektek!:)


40/N

2021. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!