Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés után miben reményke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés után miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igen, megtörtént, mea culpa. Megcsaltam a feleségemet. Rossz ember vagyok.


Egy 15 éves kapcsolatban, aminek házasság lett a vége, félreléptem. Első szerelem, első (egyben eddig utolsó is) nő az életemben, középiskolában ismerkedtünk meg - azóta is szeretem. Talán tisztelem is - legalábbis annyira, hogy azonnal, az ominózus nap estéjén, bevallottam neki mindent. Nem érdemelte meg, mégis megtettem. Azóta a testvérénél alszik, 4 napja. 4 napja nem hallottam róla semmit. Felemészt az érzések tömkelege.


Keressem? Várjam meg, amíg ő keres? Hülye szöveg, de az affér nem jelentett semmit, és ezt vele is tudattam. Milyen esélyeim vannak szerintetek a folytatásra? Mikor kezdjek "pedálozni"? Járt már valaki közületek hasonló cipőben?


32/F - gyerek egyelőre nincs.



2021. febr. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb az ilyesmit személyesen intézni.


Én nem vártam volna 4 napot, de már mindegy.


Sok sikert kívánok! (Aztán írd meg, hogyan alakult, engem érdekel!)

2021. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
74%
Sztem hagyd hogy találjon egy normálisat,ne rabold az idejét.
2021. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:

#41 Úgy tettem. Ma reggel felkerestem személyesen. Kérte, hogy hétfőig adjak még neki teret és időt, hogy átgondolja a dolgokat. Készülök a legrosszabbra, remélem a legjobbat.


#42 Ahhoz túl önző vagyok, bár kétség kívül, lehet, hogy igazad van.

2021. febr. 12. 09:29
 44/69 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokkolóan érhette a feleséged a dolog,de arról nem írtál semmit hogy

miért történt meg a dolog. Egyszeri eset,vagy egy hosszabb kapcsolat eredményeként történt... Egyébként túl sokáig neki se kellene távolságot tartania, mert értelmes emberek az első sokk után,leülnek és megbeszélik a dolgokat.Nálunk is így volt,még ha rohadt nehéz is...

2021. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

#44 Első és egyszeri eset volt. Semmi erre utaló jelet nem adtam neki, hogy ez be fog következni. A legkevésbé sem szeretném számonkérni, hogy miért kíván még morfondírozni.


Te voltál a megcsalt, vagy a csalfa oldala a történetnek?

2021. febr. 12. 14:11
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem is érdekelne, mi volt az alkalmi szex előzménye.


40/N

2021. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
#46 A hölgy asszisztensem. Nincs bonyolult előzménye, csak egy gyenge pillanat.
2021. febr. 12. 14:40
 48/69 A kérdező kommentje:
*az
2021. febr. 12. 14:42
 49/69 anonim ***** válasza:
Hát, az asszisztenseddel kár volt kikezdeni! Mi lesz, ha ezután majd ő akar valamit tőled? Tudsz-e ellenállni?
2021. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg - bár tudom, nem ez a kérdés - az asszissztens csaj szeretne többet is? Ő jelentkezett azóta?
2021. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!