Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/257 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy azt mondta, ez csak testi vágy volt. Csak erős volt, de állítólag már elmúlt
2021. febr. 20. 20:04
 42/257 anonim ***** válasza:
93%
Nagy játékos ez a pasi...
2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/257 anonim ***** válasza:
92%

Még mindig fenntartom az állításom, hogy a pasi beijedt és azért mondta el. Természetesen az ő verzióját, amiből ki tudja, hogy mennyi igaz.

Igaz nem lehet összemérni. Csak hónapokon át a szemedbe hazudott. Úgy feküdt melléd aludni, hogy előtte mással volt.

Üzenetben beszéltek? Ha igen, kérd meg, hogy mutassa meg. Ott azért látnád, hogy mennyire is kellett fűzni ezt a drága embert.

2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/257 anonim ***** válasza:
100%

37:

Igen,azóta a másik nővel van. De kb egy hónapja próbált volna békülni velem. Nem jött neki össze. Gondolom, mennyire dúl a love náluk..

Állítólag a nő nem tudott rólam. Hát, én felhívtam, amikor történtek a dolgok és azt mondta, nincsenek együtt. De rá pár napra összejöttek. A másik nő azóta provokatív posztokat oszt meg, nem is mondom milyen felületen. Karácsonykor felhívott és megkérdezte, hogy éreztem magam az ünnepek alatt pasi nélkül? :) undorító egy nőszemély lehet. Miután az exem megkeresett, szívem szerint elküldtem volna a nőnek, hogy nesze b+, erre vered annyira a melled? De úgy döntöttem, hogy nem teszem meg neki azt a szívességet, hogy felnyitom a szemét. Tapasztalja csak meg magának a sok sz.rt,amit én is,ha már ekkora arca van. A történet szépsége csak az, hogy én jószándékkal hívtam őt fel, hogy tudja, hogy mind a ketten hülyítve voltunk. Ő meg bunkózik velem, holott nem is ismer. Ha tudná, hogy karácsony előtt temettük például az apámat, meg hasonló dolgok, akkor valószínűleg tudná, hogy baromira nem volt boldog a karácsonyom és nem csak a hülye pasija miatt, akit "elnyert" tőlem. Az exem viszont tudta, és a halála után állt neki nőzni. Úgy gondolom, hogy tökéletesen meg is érdemlik egymást. Gusztustalan mind a kettő.

2021. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/257 A kérdező kommentje:

Nem tudom játékos -e.

Nincsenek levelek, kitörölte őket, kértem én is. Letiltotta a nőt, hogy ne tudja keresni, telefonszámát sem tudja már.

És nem nem vagyok hülye. Kedvessége, megbánása azt igazolja, hogy valóban maradna, miattam, de annyira ki van pucolva a nő a képből, és egyáltalán nem akar róla beszélni, hogy ez is gyanús.

Már minden gyanús. Eddig is volt bennem féltékenység, de ezek után...

2021. febr. 20. 20:09
 46/257 anonim ***** válasza:
90%
Ha én valakivel nem akarok beszélni, azzal nem fogok beszélni. Simán tilthatta volna mindenhonnan, de ő mégis csak visszaírt inkább.
2021. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/257 A kérdező kommentje:

44-es, ez undorító!

De az a nő beteg lehet.

Nálunk nem keres senki senkit.


Viszont nem téged igazol, ha vissza akart menni hozzád, hogy akkor mégiscsak végig téged szeretett?

2021. febr. 20. 20:12
 48/257 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki, hogy beszélni akarsz a nővel. Hidd el, le akarna majd beszélni róla.
2021. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/257 A kérdező kommentje:

46. Igaz, de állítólag nem is mindig reagált egyből.

Elmondása szerint a levelezések is csak felszínesek voltak, nem volt bennük érzelem

2021. febr. 20. 20:13
 50/257 A kérdező kommentje:

48. mikor kérdeztem a leveleket, akkor mondta, hogy nincs meg hozzá semmi elérhetőség már. Címét nyilván tudja, de csak nem megyek oda becsöngetni.

Egy dolgot várnék, őszinteséget. Ezt el is mondtam a páromnak. Ő váltig állítja , hogy az. És hogy velem akarja leélni az életét, nem akar elvált ember lenni.

2021. febr. 20. 20:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!