Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit választanál? Házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Házasság vagy új ember?

Figyelt kérdés

1. 13 éves házasság, két kisebb gyerek. Nagyjából problémamentes, de erős kötődést inkább a megszokás ad. Próbáltad feléleszteni, de ezen a szinten tart évek óta minden. Összetartás, szexuális vonzalom van, de egysíkú.


2. Egy új ember, aki teljesen újjávarázsol. Nem szerelem még, de az is lehet belőle. Erős szexuális vonzalom, de még nem volt szex. De már bevallottátok egymásnak, hogy ilyen erősen nem hatott már rátok így senki.


Otthon minden jó, de körülbelül elvagytok. Nem vágysz új életre, mert akkor legatyásodnál és a gyerekeket sem bántanád.

Viszont gondolatban egy új és független életet képzelsz el, ahol kötetlenül dughatsz a naplementében és az a másik minden porcikáját neked adja.

Tartós és sírig tartó a házasság, a másik viszont rizikós.

Házasság lapos, másik izgalmas.


2021. márc. 29. 15:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs jó döntés, valaki sérül. Neked kell eldönteni mi a fontosabb, az új punci, vagy a család. Ha megcsalod és kiderül, a nejed kiforgat mindenből te leszel a szemét a gyerekeid szemében is. Ha elhagyod ugyanez megtörténhet, főleg ha kiderül hogy már a házasságban is kifelé nézelődsz.

Lehet hogy gyerektartás után+a hétvégén a gyerekekkel nem leszel olyan érdekes az új nőnek sem.Ismerek olyat ahol minden hétvégén Apukánál a gyerekek, ha még nem tartod a kapcsolatot akkor minek kellettek?

Nem ismerjük a benne szereplőket, neked kell dönteni.

2021. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

12. Egy értelmes válasz!


Nem tudom.

Úgy érzem, hogy nem szeretnék borítani, de azt is érzem, hogy főként a kényelem marasztal és persze a gyerek.


Nem ismerem a másik nőt, viszont ő független és úgy érzem, mélyebben veszek levegőt mellette. Nem tudom így érthető -e


Legszívesebben egyedül is lennék kicsit. Csak magam. De erre a másik nő ébresztett rá, mert ő ilyen szabad szellem, ami nekem tetszik és nekem kimaradt

2021. márc. 29. 16:35
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell ebbol kiszallni ha eleve az uj nő nelkul is kiszallnal.


Csak mert az uj nő is lelephet beuthet a krack vagy megis unhatod ugyanolyan b.doset sz.rik az is..ezekkel számolni kell. Ha ennek figgvenyeben is lelépnél legalabb időben tanulnak belole a kölykök mi a mai világ amikor még tudnak ahhoz alkalmazkodni.

2021. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

14. Igen én ezt értem.

És igen, ez a nő ilyen lökés féle most nekem. Mintha eddig aludtam volna.

2021. márc. 29. 16:39
 15/47 anonim ***** válasza:
72%

Mélyebben veszel levegőt, teljesen ismerős érzés. De akkor lépj ki ha amúgy is megtennéd, egy hosszú kapcsolat után nem szabad beleugrani egy másikba, mert ugyanezt fogod érezni, hogy kimaradtak dolgok.

Ilyenkor kell idő hogy letisztuljanak a dolgok. Én azt mondom hogy van az a pont amikor még normálisan el lehet válni, megbeszélni. Ha elkezded a szeretősdit az már nem az a pont.

N.


12.

2021. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
16. Értem. De mi van, ha erre a másik fél nem nyitott? Válásra?
2021. márc. 29. 16:45
 17/47 anonim ***** válasza:

Akkor koltozz el.

Mit számit egy papir amugyis.

2021. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Te ismered. Lehet ő is így érzi mint te.

16.

2021. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Van gyerek, nincs hova . Egyelőre nem opció. Kérdésem hipotetikus.
2021. márc. 29. 16:53
 20/47 anonim ***** válasza:
0%
Szeretőnek a második.
2021. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!