Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit választanál? Házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Házasság vagy új ember?

Figyelt kérdés

1. 13 éves házasság, két kisebb gyerek. Nagyjából problémamentes, de erős kötődést inkább a megszokás ad. Próbáltad feléleszteni, de ezen a szinten tart évek óta minden. Összetartás, szexuális vonzalom van, de egysíkú.


2. Egy új ember, aki teljesen újjávarázsol. Nem szerelem még, de az is lehet belőle. Erős szexuális vonzalom, de még nem volt szex. De már bevallottátok egymásnak, hogy ilyen erősen nem hatott már rátok így senki.


Otthon minden jó, de körülbelül elvagytok. Nem vágysz új életre, mert akkor legatyásodnál és a gyerekeket sem bántanád.

Viszont gondolatban egy új és független életet képzelsz el, ahol kötetlenül dughatsz a naplementében és az a másik minden porcikáját neked adja.

Tartós és sírig tartó a házasság, a másik viszont rizikós.

Házasság lapos, másik izgalmas.


2021. márc. 29. 15:56
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
21. Meddig lehet csinálni? Szeretősdit?
2021. márc. 29. 17:04
 22/47 anonim ***** válasza:
Ha lebuksz rosszabb.
2021. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Ameddig jólesik.
2021. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha lebukom rosszabb. Viszont egyik sem jó. Úgy érzem picit csapdában vagyok.
2021. márc. 29. 17:17
 25/47 anonim ***** válasza:
93%

Mint olyan gyerek, akinek az anyja egy másik férfiért hagyta el az apját: meg akarnám menteni a házasságom, mert nem akarnám annak a szemétnek kitenni a gyerekemet, aminek én ki lettem téve. A gyerek azzal a felelősséggel is jár, hogy akkor a kapcsolatom iránt is nagyobb felelősséget vállalok, mert nemcsak én vagyok, hanem a gyerek is, akit egy válás baromira megvisel, amennyiben nem egy mérgező kapcsolatból emelik vagy, vagy nem hanyagolja el az egyik szülő annyira, hogy igazán kapcsolat sincs vele. Persze, ez nem azt jelenti, hogy a legrosszabb kapcsolatban is benne kell a gyerek miatt maradni, istenments! De igenis nagyobb erőfeszítést kéne tenni, mintha nem lennének.

Leültetném a páromat egy nagyon komoly és nagyon mély beszélgetésre, ahol elmondanám, hogy nagyon nem jó így, elkezdtem kifelé vágyakozni a kapcsolatból, de nem akarom, hogy így legyen, és szeretném, ha mindketten azon dolgoznánk, hogy megjavítsuk azt, ami elromlott. Párterápiával, közös utazással, új randikkal, stb.

Ha korábban jó volt, nincsenek nagyon nagy nézeteltérések, bántalmazás, stb., csak ellaposodott, akkor azt helyre lehet rakni, ha mind a két fél akarja, és nem egymást hibáztatják. A növény is elhal, ha nem gondozzák, így van az emberi kapcsolatokkal is.

2021. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
26. Valószínűleg a szüleidnek oka volt, hogy szétmentek, ezen felnőttként nem kéne lovagolni. Ha nem akarjuk megoldani, annak is oka van.
2021. márc. 29. 17:19
 27/47 anonim ***** válasza:
91%

"Valószínűleg a szüleidnek oka volt, hogy szétmentek, ezen felnőttként nem kéne lovagolni."


Ja, ha neki emiatt szar gyerekkora volt, és boldogtalan volt, azon nem kéne lovagolni, de neked jár a boldogság, meg a szabadság?

2021. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Most csak azért nem dobbantasz, mert nincs hova menned?
2021. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg azért. Kukac.
2021. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%
Te tulajdonkeppen megerositesre vagysz, hogy belemenj az ujba. Szerintem te mar ezt eldontotted, mert mindenki, aki az ellenkezojet mondja, arra mondasz valami mentseget :D nezd, ha menni akarsz, menj,de legyel gerinces mar. Mondd meg otthon, ne szeretot tarts es hagyd el. Ha mar annyira szabadnak tartod magad, az ne gatoljon, ha nincs hova menj. Majd az uj p..na befogad, ha mar ennyire egymasra gerjedtetek :) ja vagy az megsem tetszik a masiknak? :D ha mar ennyire kellesz neki, fogadjon is be. Ha fuggetlen, elfersz ott :)
2021. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!