Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit választanál? Házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Házasság vagy új ember?

Figyelt kérdés

1. 13 éves házasság, két kisebb gyerek. Nagyjából problémamentes, de erős kötődést inkább a megszokás ad. Próbáltad feléleszteni, de ezen a szinten tart évek óta minden. Összetartás, szexuális vonzalom van, de egysíkú.


2. Egy új ember, aki teljesen újjávarázsol. Nem szerelem még, de az is lehet belőle. Erős szexuális vonzalom, de még nem volt szex. De már bevallottátok egymásnak, hogy ilyen erősen nem hatott már rátok így senki.


Otthon minden jó, de körülbelül elvagytok. Nem vágysz új életre, mert akkor legatyásodnál és a gyerekeket sem bántanád.

Viszont gondolatban egy új és független életet képzelsz el, ahol kötetlenül dughatsz a naplementében és az a másik minden porcikáját neked adja.

Tartós és sírig tartó a házasság, a másik viszont rizikós.

Házasság lapos, másik izgalmas.


2021. márc. 29. 15:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Langyos fos, csak ő a kellemes szót használta.


Ezt neked kell érezni, eldönteni.

2021. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
41. De akkor miért örül, hogy ott maradt?
2021. márc. 31. 15:35
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég ritka az ideális házasság, ezért írtam, hogy langyos kellemesség. Nem amit a 41 írt. De én a tiédnél is hosszabb házasságban vagyok, tehát valószínű érted miről beszélek.

Úgy mondanám, hogy sokkal rosszabbnak éreztem, tartottam az idő alatt, mint amilyen valójában.

Előtte is jól éreztem magam a házasságomban, most is jól érzem magam benne, csak az elvágyódás, másra vágyódás miatti agyamra borult köd éreztette sokkal rosszabbnak a valósnál.

2021. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

#39

Azt írtad a másra vágyódás és az egyedüllét.

Igazából melyik?

Mi miatt látod most másképp?

2021. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális. Ha mégis, azt is megunnád. Vagy ő téged.
2021. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
45. Szerintem ezzel csak magadat nyugtatod.
2021. márc. 31. 15:56
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

#44 Egyedüllét. Egyedül élni. És úgy élvezni az életet, a szabadságot. Egyedül élni, mert másra, másokra vágytam. Még egy kicsit "élni".


Nem tudom. Ahogy jött pár éve, úgy ment is. Remélem véglegesen.


#39

2021. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!