Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarja itt sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja itt sok ember elhitetni, hogy egy megcsaló ember sosem szeretheti a szeretőt?

Figyelt kérdés

Hetek óta olvasgatok itt felnőtt témakörben és ahányszor szóba kerül, hogy pl. szerető kérdez, vagy megcsaló kérdez, hogy volt -e érzés, mindig lehurrogják, hogy olyan sosincs, csak ki van használva. Egyedül akkor írják, hogy lehetett érzés, ha a megcsalt kérdez, hogy megbocsásson-e, mert akkor ő a hülye.


Látom, hogy leírják páran, hogy ők is így kezdték, de mintha ezek nem is számítanának.


Nekem szüleim kezdték így, édesanyám már foglalt volt és mégis 42 év után is szépen élnek.


2021. ápr. 4. 19:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
33%
6: Nem tudom, miről van szó, nekünk mindig fel volt vállalva és kizárólagos kapcsolat volt.
2021. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

8. Nem vagyok szerető :)

De voltam már. Sosem kuncsorogtam szeretetért. Így alakult. Tartott míg tartott. És örülök, hogy én én vagyok, mert egyáltalán nem lettem volna a feleség helyében.

Szóval ez most egy felesleges kör volt. Pláne csernussal...

De te is annak érezheted magad, ha úgy gondolod, hogy szeretők csak azért lesznek emberek, mert nem hiszik, hogy másnak kellenek. Én speciel azért lettem, mert azzal az emberrel alakult ki vonzalom aki történetesen foglalt volt. Előtte, utána is voltak kapcsolataim. Függetlenként :)


9 Saját sértettséget érzek én is

2021. ápr. 4. 20:23
 13/40 anonim ***** válasza:
78%

szeretheti, de nem elegge ahhoz, hogy feladja erte az addigi eletet,

es elhagyja a ferjet/feleseget. tehat szereti, de nem elegge, de termeszetesen arra is akad pelda, hogy elhagyja a ferjet/feleseget es osszejon a szeretovel.

hogy miert mondjak azt az emberek, hogy nem szertetheti? mert valoszinu a legtobb valaszolo itt a megcsalt fel es keves az, aki szeretokent vagy megcsalokent reagal az ilyen kerdesekre. akit megcsaltak, az meg nyilvan szidja a szeretot es a vilagert se ismerne be, hogy esteleg a tenyleg szerette a ferj/feleseg.

2021. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
18%

8: "Miért, ha szeret akkor mi van? Kevésbé házas?"

Az egymással dugókat nevezik irodalmiasan szeretőknek.

Függetlenül attól, hogy már házasok-e vagy még nem.

2021. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

Aki szerelmes, az válik. Aki nem válik, hanem szeretőt tart, az nem szerelmes.

Az ilyen pasi annyit tud, de azt nagyon jól, hogy szerelmet hazudik. Két nőt is beetet azzal, hogy jajj muci, csak téged szeretlek, a másik nő nem jelent semmit, szex sincs. Ezt mindkét nő benyalja, és azt hiszi, hogy ő nyert, mert őt szereti.

Közben meg egyedül magát szereti az ilyen ember, és mindenkitől elveszi, ami neki kedvező.

2021. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%
A megcsaló, ha tényleg szereti a szeretőjét, nem lesz megcsaló, hanem elvált lesz. Ahol évekig megcsaló, na ott minden van, csak szerelem nincs.
2021. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt arról van szó, hogy aki hazug, az nem képes szeretni, az szerepeket játszik. És ez nem specializálódik 1-2-3 emberre a környezetében, hanem ő így működik mindenkivel szemben.


A te eseted szerintem 1. nem megcsalási eset lehet, nem volt hazugság, vagy 2. nem látsz bele és szeretetnek feltételezed, ami talán nincsen köztük most sem.


Sok esetben tűnik úgy, hogy nem megcsalási eset van, és utólag derül ki, hogy mégis.

Az az ember nem szeret a szó valódi értelmében senkit, de ez filozófiai, pszichológiai, spirituális kérdéskör.


Mindenki tévúton jár, aki egy hazug, csaló, szeretni képtelen emberrel kapcsolatban azon verseng, hogy kit szeret a sok ember közül, akiket nem szeret.

2021. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez így igaz, nem szereti. Azokkal értek egyet, aki azt írja, hogy elválik. Közeli ismerős életéből is van erre példa. A nő összeszürte a levet egy házas, családos férfival. Gyereket is csináltatott magának, a pasas mégsem hagyta el a családját, csak gyerektartást fizetet. 1-2 hónap tényleges kamatyolást leszámítva a szeretővel nem is vergődött, csak a gyereket látogatta. Majd pár évvel később elvált egy másik szerető kedvéért, akivel vállalt közös gyereket, együtt is élnek. Úgyhogy erről ennyit. Aki tényleg szereti a szeretőjét, az elválik.
2021. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Fizetett*
2021. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
38%
és ha netán mégis szeret? Akkor mi van? Persze, ha neked is van férjed, akkor oké, nem akartok többet, de ha te szingli vagy, akkor ebben neked mi a jó? Hiába szeret, nem a te társad, nem a te párod, nem tervezhetsz vele, nem mehetsz vele nyaralni, nem töltheted vele az egész hétvégét, csak 1-2 órát dugtok titokban. Neked ebben mi a jó? Miért éri meg neked?
2021. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!