Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarja itt sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja itt sok ember elhitetni, hogy egy megcsaló ember sosem szeretheti a szeretőt?

Figyelt kérdés

Hetek óta olvasgatok itt felnőtt témakörben és ahányszor szóba kerül, hogy pl. szerető kérdez, vagy megcsaló kérdez, hogy volt -e érzés, mindig lehurrogják, hogy olyan sosincs, csak ki van használva. Egyedül akkor írják, hogy lehetett érzés, ha a megcsalt kérdez, hogy megbocsásson-e, mert akkor ő a hülye.


Látom, hogy leírják páran, hogy ők is így kezdték, de mintha ezek nem is számítanának.


Nekem szüleim kezdték így, édesanyám már foglalt volt és mégis 42 év után is szépen élnek.


2021. ápr. 4. 19:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
77%

Te pont olyan vagy mint az a csaj akit rommá csalt a pasija es itt a gyk- n bizonygatja hogy a pasi őt szereti, őt választotta. Csak te a masik oldal vagy.

Ha neked jól esik ez a felállás csináld.

2021. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
30 Egyetértek
2021. ápr. 4. 21:09
 33/40 anonim ***** válasza:
65%
nem kell elhitetni 99%-ban igaz.
2021. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
88%
Ahol a pasi tényleg belebolondul a szeretőjébe, ott válás lesz, hiába gyerek és vagyon. Áltasd vele magad nyugodtan, hogy nem.
2021. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
70%

Mert egyetlen egyszer sem voltak jelen a szerető-megcsaló kapcsolatánál.

Pedig az ő történetük is sokszor egy szerelem kialakulása.

És mert nem akarják elhinni, hogy a megcsaló szerethet, és nézhet úgy, érezhet úgy.

És nem akarnak tudomást venni a két ember külön történetéről. Mert ez az ő történetük. Ismerkedéssel, flörttel, félelemmel, szexszel, drámával, szakítással-béküléssel, öleléssel.

Sok ilyen van, csak könnyebb nem meglátni.

2021. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
53%

Azert szeret-o mert regen tenyleges erzelmi kapcsolat volt a felek kozott.


Manapsag inkabb a dugas dominal es ezt is kozvetotik le. Legalabb az egyik fel. Az erzelmi szal max az egyik felnel lep fel.

2021. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
44%

Pont erről beszélek, amit 36-os ír. Ott sincs, de minden kapcsolatnál tudja biztosan, hogy csakis egyoldalú lehet. Nem értem miért olyan nehéz megérteni, hogy egy szeretői viszony is egy külön kapcsolat két ember között. És ahány ember, annyi történet. Két szingli között is megtörténik hogy az egyik kihasználja a másikat, mindennapos eset, mégsem mondják, hogy jaj minden párkapcsolat csak egyoldalú. De ha az egyik fél foglalt, már rögtön tudják, hogy más sem lehet, mint kihasználósdi. Közös megegyezés, kölcsönös érzelmek, ilyen meg sem fordul a fejében, mert nem akar ezzel szembenézni sok ember

Pedig nem egy házasság kezdődik azzal, hogy az egyik fél a szeretője volt a másiknak

2021. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
26%
Ez azért van, mert a legtöbb kérdezőnek fogalma sincs, hogy működik a megcsalás.
2021. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
22%

Csak az látja át a dolgokat akik már voltak szeretők.

És ahogy más is írta, két független ember is lehet szeretői kapcsolatban.

Én voltam szerető, és én is tudom, hogy többet érzett irántam. Miből?

A tetteiből, hányszor és hogy keresett. Sokszor úgy, hogy a felesége mellett feküdt az ágyban mégis rámírt, rám gondolt.

És az sem jár feltétlenül együtt, hogy a szerető le akarja csapni a feleség kezéről a megcsalót.

Nálam sem volt így.

Megvolt a szimpátia, a szikra, a kémia.

Jól elvoltunk egymással, megértettük egymást, közös programok és a többi.

Van az az eset amikor minden jó a szeretői kapcsolatban, olyan mint a párkapcsolat, viszont többet már nem tudsz vele elképzelni.

De csak az látja a másik oldalt is, aki már volt szerető.

2021. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés, érdekel.
2021. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!