Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarja itt sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja itt sok ember elhitetni, hogy egy megcsaló ember sosem szeretheti a szeretőt?

Figyelt kérdés

Hetek óta olvasgatok itt felnőtt témakörben és ahányszor szóba kerül, hogy pl. szerető kérdez, vagy megcsaló kérdez, hogy volt -e érzés, mindig lehurrogják, hogy olyan sosincs, csak ki van használva. Egyedül akkor írják, hogy lehetett érzés, ha a megcsalt kérdez, hogy megbocsásson-e, mert akkor ő a hülye.


Látom, hogy leírják páran, hogy ők is így kezdték, de mintha ezek nem is számítanának.


Nekem szüleim kezdték így, édesanyám már foglalt volt és mégis 42 év után is szépen élnek.


2021. ápr. 4. 19:58
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Még mindig nem vagyok szeretői státuszban.

De mikor voltam, én nem így kezeltem, ahogy te gondolod. Volt valaki akihez annyira vonzódtam, hogy kellett vele a szexkapcsolat. Nyilván ezt ha szingli-szinglivel mondanám jobban értenéd, és nem feltételeznéd, hogy egyből gyereket akartam szülni neki.

Szóval nekem jó volt én nem feszültem bele. Igen, megkedveltem, de ha most leírom, hogy szerintem ő jobban engem, majd kapom, a hogyne, álmodj beszólásokat. Pedig nem én kerestem őt még évek múltán is.

Ettől függetlenül nem tudom hogy alakult volna, ha ő is független.

De nem így volt, és ő is egy fejezete lett az életemnek.

Szóval röviden- tömören azért érte meg, mert kedveltem és vonzódtam hozzá, de nem voltak elvárásaim.

2021. ápr. 4. 20:51
 22/40 anonim ***** válasza:
70%
Mert a megcsaló énszerintem saját magán kívül senkit nem szeret igazán. A házastársat átveri, a szeretőt hitegeti. Egyiket sem szereti igazán. Különben nem szenvedne senki miatta.
2021. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
26%

Szóval ha szeretett is, téged ez valójában nem érdekel. Az meg pláne nem, hogy a feleség min ment keresztül, ha ez kiderült.

Csodálatos vagy. Más egyéb?

2021. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
38%

Évekkel később pláne értelmetlen azon gondolkodni, hogy mit érzett.

Valamiért mégis többször volt kérdés. Tudjuk, nem te, csak valaki más ugyanezt kérdezte, ugyanezekkel a szavakkal.

2021. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

22 Egy megcsaló mindig automatikusan átmegy pszichopatába, ha megcsal valakit? Tuti érzéketlen lesz?


23 Nincs más. Ha nem tetszik amit írtam, nem kell itt lenni.Én kulturáltan válaszolok, és ezt is várnám el.

De ha kíváncsi vagy, valóban nem foglalkoztam a nejével. Talán át kellett volna hozzájuk mennem és párkapcsolati tanácsokkal ellátnom őket. Ez a kettőjük baja, feleslegesen próbálod rám hárítani. Én nem csalnék, nem is csaltam kapcsolatban. És itt újfent megkérlek, hogy ne írj többet, ha nem tudsz ember módjára reagálni, mert eddig másnak sikerült.

2021. ápr. 4. 20:57
 26/40 A kérdező kommentje:
24 Hogy mi? Kit érdekel , hogy mit érzett? Ilyen kérdés nem is volt :)
2021. ápr. 4. 20:58
 27/40 anonim ***** válasza:
55%

Ha ilyen kapcsolatban vagyok, tehát én vagyok a szerető, akkor valószínűleg nekem is meg felel ez a felállás! Innentől kezdve egymást használjuk.

Van ilyen is olyan is.

Nálam a férfi el is vált, nem miattam, hanem mert elege lett. Azóta is velem van és szeretjük egymást.

N29

2021. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
50%

Ki mondta hogy átmegy pszichopatába? Nem kell kiforgatni a szavakat.

Ha igazan szeretek valakit nem alázom meg. Sajnalom hogy normális kapcsolatban nem volt részed.

2021. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen ember módján reagáltam. Azt nem értem, miért írsz ki egy ilyen kérdést és védekezel, magyarázol itt. Mi a célod, őszintén? Tudod nagyon jól hogy az emberek többsége lenézi és megveti a megcsalást.

Miért írsz ki egy ilyen kérdést, ha utána nem tetszenek a reakciók? Ez nem is igazi kérdés, hiszen nem aktuális a probléma. Kifejtetted, hogy téged más ember nem érdekel, sem ő (még ha beléd is szeretett)sem a felsége. Csakis és kizárólag te magad. Ott volt, elvettem. Értjük, ilyen vagy. Mit vársz tőlünk? Hogy azt mondjuk neked, hogy persze, szerelmes volt beléd? Honnan tudjuk mi azt? Nem vált el érted, nem akarta szorosabbra fűzni, ez alapján nem volt az. De neked mindegy is, mint írtad. Mit akarsz elérni ezzel a kérdéssel?

2021. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
34%

A másik meg ahol gyerek van és nagy közös vagyon (nálunk pl párom rengeteget dolgozott, az asszonynak szinte meg se kellett mozdulni, mindene meg vokt) van, ott azért nem olyan egyszerű a vallás meg fel adni és újra kezdeni egy másik emberrel, akárki akármit is mond. Ezt sokan nem látják át, általában azok hajtogatják ezt az elválsz és kész dolgot, akiknek szinte semmilyük nics.

N29

2021. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!