Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Ha valaki megbocsájtotta, utána hogy alakult a kapcsolat? Megtudtatok benne bízni?

2021. júl. 22. 09:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Függetlenül attól, hogy alapból egy csajozógép, vagy alkalom szülte a tolvajt, nem tudnék benne megbízni, bármennyire is próbálnék (ill. bármennyire is próbálná jóvátenni). Illetve a megcsalás sokszor mélyebb dolgokra vezethető vissza, amik nem fognak csak úgy helyrejönni.
2021. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megbocsájtani lehet hanem lenyelni a békát :/ Ha maradtok egymás mellett akkor ki kell beszélni hogy mi miért történt.Én kíváncsi voltam mindenre,sok sok átbeszélt éjszaka kellett, együtt maradtunk még 5 évig. Nem volt felhőtlen és bizony ha dühös voltam akkor mindig észbe kellett tartanom,hogy nem vághatom a fejéhez... Végül szétmentünk, mert elfáradt a kapcsolatunk és nem akartunk még egyszer ilyen helyzetben találni magunkat. Így utólag azt gondolom,hogy nem nem kell együtt maradni,ha maradsz akkor ne a gyerek/gyerekek miatt.Érdekes hogy a bizalom bizonyos területen megmaradt sőt erősödött, de sokszor bizony eszembe jutott,hogy vajon most mit csinál:(
2021. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

A megbocsájtás, nem megbocsájtás olyan primitív. Csak akkor áll fenn ilyen, ha az egyén bele tud esni olyan állapotba ahol a megbocsájtása kell más felé. Ennek semmi értelme. Nulla önismeretre vall.


Engem nem lehet megcsalni, poliamor vagyok.

2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!