Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőm, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, amit azonnal elmondtam neki. Úgy néz ki, meg fogja bocsátani, viszont nem tudok mit kezdeni azóta se a szégyenemmel. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Öt éves kapcsolat, egy hete történt az egész, de azóta sokkal rosszabb. Ő azt mondta, valószínűleg félre tudja majd tenni úgy a dolgot, hogy soha többet nem hozza fel, és kész folytatni a kapcsolatunkat (pedig azóta sem tudja felfogni, hogy hogyan voltam képes erre). Én viszont nem tudom félretenni a szégyenérzetemet - azt, hogy egyáltalán nem ezt érdemelte volna, mégis megtettem vele. Ez egyre rosszabb. Folyamatosan keresi a társaságomat, de én képtelen vagyok a szemébe nézni, megérinteni - egyáltalán beszélni vele a gyomorforgató érzés nélkül. Plusz a családjával is ugyanez a helyzet.


Ha nincs velem, sokkal könnyebb, mert egyszerűbb elvonatkoztatnom, és hellyel-közzel elfelejtenem magam.



Sokszor úgy érzem, a legjobb döntés lenne azt mondanom neki, hogy fejezzük be az egészet. Részről azért, hogy minél hamarabb legyen esélye egy hozzá méltó partnert találni, másrészt azért, hogy önző módon ne gyötörjön tovább ennyire a lelkiismeret furdalás, valahányszor együtt vagyunk.


Hogy lehet az, hogy ő előbb túl van ezen, és képes elengedni, miközben én még mindig ezen görcsölök? Lesz ez jobb később, tényleg csak idő kellene az egészhez? Veletek történt hasonló? Ha igen, hogy kezeltétek?



2021. aug. 12. 14:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%
Nem fekete-fehér az élet,de te már túlságosan is kétszínű vagy.
2021. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A korrekt megoldás az lenne, ha nem húznád tovább a barátnőd idejét. Szépen megmondod, hogy már a jelenlétét sem bírod elviselni, le akarod zárni ezt a kapcsolatot. De ehhez neked nincs tököd, inkább kerülöd őt, és azt várod, hogy ő szakítson.
2021. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Ha ez egy roasting-csomagolásba rejtett tanács volt, akkor köszönöm, átgondolom.


Tanácsért jöttem, meg is kaptam.

2021. aug. 12. 16:28
 24/30 anonim ***** válasza:
59%
Ha vele akarnál maradni, nem mondtad volna el neki.
2021. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
52%
Miért csal aki aztán nem tud megbirkozni vele. Én sok évig voltam szereto. Vége lett majdnem egy éve. Az exszeretom boldogan él a feleségével. Ugyanis a nő mit sem sejtett. Volt rendszeres és gyakori némi életük is. Én meg sosem voltam szemét, hogy szeretokent lebuktassam. Nekem is van azóta kapcsolatom. Te nagyon nem ismered magad Kérdező. Tanultál az esetből, soha többet ne lépj félre.
2021. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%
Én nő vagyok, nem dobnék el 5 évet egy "botlásér" ha minden más stimmel. A következő is megcsal, akkor meg?
2021. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

26 tudod, hogy fog csalni? Nem mindenki akkora görény, mint én.


Egyébként hallgattam rátok - tegnap este elmondtam neki, hogy el kell engednem. Ez a része még rosszabb volt, mint bevallani. De, ahogy írtátok is, jobbat érdemel. Kegyetlen volt.

2021. aug. 13. 10:42
 28/30 anonim ***** válasza:
53%

Dehogynem mind ilyen😄

Csak nem mindenki ilyen önsajnáltató alkat..

2021. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem húznám az időt mert nem lesz jobb.Szerelmes meg nem vagy az biztos.Úgy meg nincs is értelme az egésznek.
2021. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
59%
De jó ,hogy megint csak a férfiak a hibásak. 'Úgyis megcsal majd a következő is". Nem biztos. De ha igen, akkor vagyon kivel? NŐVEL! Ugyanannyi nő csal mint férfi, ezt mikor érti már meg itt a nagy többség.
2021. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!