Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőm, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, amit azonnal elmondtam neki. Úgy néz ki, meg fogja bocsátani, viszont nem tudok mit kezdeni azóta se a szégyenemmel. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Öt éves kapcsolat, egy hete történt az egész, de azóta sokkal rosszabb. Ő azt mondta, valószínűleg félre tudja majd tenni úgy a dolgot, hogy soha többet nem hozza fel, és kész folytatni a kapcsolatunkat (pedig azóta sem tudja felfogni, hogy hogyan voltam képes erre). Én viszont nem tudom félretenni a szégyenérzetemet - azt, hogy egyáltalán nem ezt érdemelte volna, mégis megtettem vele. Ez egyre rosszabb. Folyamatosan keresi a társaságomat, de én képtelen vagyok a szemébe nézni, megérinteni - egyáltalán beszélni vele a gyomorforgató érzés nélkül. Plusz a családjával is ugyanez a helyzet.


Ha nincs velem, sokkal könnyebb, mert egyszerűbb elvonatkoztatnom, és hellyel-közzel elfelejtenem magam.



Sokszor úgy érzem, a legjobb döntés lenne azt mondanom neki, hogy fejezzük be az egészet. Részről azért, hogy minél hamarabb legyen esélye egy hozzá méltó partnert találni, másrészt azért, hogy önző módon ne gyötörjön tovább ennyire a lelkiismeret furdalás, valahányszor együtt vagyunk.


Hogy lehet az, hogy ő előbb túl van ezen, és képes elengedni, miközben én még mindig ezen görcsölök? Lesz ez jobb később, tényleg csak idő kellene az egészhez? Veletek történt hasonló? Ha igen, hogy kezeltétek?



2021. aug. 12. 14:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
10 Nem bírsz olvasni a sorok közt? A kérdezőnek már nagyon kínos ezzel a nővel lenni. Annak örülne,ha kidobná inkább,de még ahhoz is gyáva,hogy szakítson vele.
2021. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Bár nem vagyok abban a helyzetben, hogy ítélkezzek magamról - sokmindent feltételeztem a jellememről, de a gyávaság eddig nem volt köztük. Minden bizonyára nem látom át, mert erősen érintett vagyok érzelmileg. Fejtsd ki kérlek, mihez vagyok még gyáva?
2021. aug. 12. 15:36
 13/30 anonim ***** válasza:
40%

Számomra, hogy bevallta, nem gyávaságra utal, inkább óriási lelkierőre.

Gyáva az, aki nem vallja be, de később lebukik, aztán még akkor is tagadja....ez a gyávaság.

2021. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg nem bátorság kérdése ezt bevallani,főleg,hogy tétje sincs,mert nem is akar vele lenni.

Ha vele akarna maradni,akkor lett volna bátor,ha maga birkózik meg a bűntudatával és megváltozna.

2021. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
14 Ha,meg hát gondolom sejtette is,hogy semmi következménye nem lesz annak,ha bevallja.
2021. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Miért vagy gyáva kérdező? Ahhoz is kevés vagy,hogy cipeld a saját bűneidet. Inkább áttetted a barátnődre,akivel együtt sem akarsz màr lenni. Legalább ha nem mondtad volna el és szakítottál volna vele,mondván,hogy már nem szereted,legalább ember maradtál volna. Engem nem téveszt meg az álszent szöveged,hogy szerinted "ő jobbat érdemel nálad". Ez tipikusan azt jelenti,hogy ő nem elég jó neked.
2021. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ahhoz vagy gyáva, hogy szakíts a barátnőddel. Ezért inkább úgy viselkedsz, hogy neki kelljen szakítania veled.
2021. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Tehát, ha jól értem a logikátokat: ha már megtörtént a baj, és valakit tisztelek, szeretek - akkor az egészet tetézve hazudnom kellene neki (ezzel megkímélve az igazságtól)? A további kapcsolatunkat (bármilyen is lesz az, pl. barátság), egy nagy adag, megúszós kamura építeni?


Ha ezt nem értem, és emiatt gyáva vagyok, vállalom!

2021. aug. 12. 16:12
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
18 Dehogy tiszteled,nem is szereted? Egy áruló vagy. Ha ez a szeretet,akkor szerintem ellenségekre nincs szüksége már senkinek. Nem mellesleg egy haszonleső,szánaas alak is vagy. Még eljátszod a mártírt,hogy később legalább "barátilag" hasznothúzz belőle,ha úgy hozza a szükség.🤮🤮🤮
2021. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Oké, az élet fekete és fehér. Ja, néha rózsaszín. Mindenesetre köszönöm az időtöket és a hozzászólásaitokat!
2021. aug. 12. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!