Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megtalálta a férjem badoon, a profilja szerint igazolta magát fotóval és nemrég volt online, de ő mindent tagad. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
95%
Lebukott xd
2021. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
2%
Ez semmit nem jelent! Rengeteg barátnő próbálkozik ilyen aljassággal hogy pasit szerezzen
2021. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
94%

Ha közös a gép , akkor vissza lehet keresni a böngésző előzmènyekben a látogatott oldalakat.


A barátnődnek kellett volna csinálni a profiljáról egy fotót , a profilkép alapján ki lehetett volna bontani.


Email címére jöhettek mèg badoos levelek ( mondjuk lehet külön csajozós fiókja )


Évekkel ezelőtt nézegettem az oldalt, már akkor sem lett volna trivialis más profiljaval regisztrálni , meg kellett erősíteni hogy tényleg valós személy vagy több szempontból is


Ott találtam meg az egyik régi házas osztálytársamat , úgy tűnik hogy a Badoo a szar kapcsolatok menekülőútja

2021. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
100%
+ az a baj , ha valami beteges hazudozó , akkor igen csak a sarokba kell szorítani , mert le fog hazudni mindent
2021. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
16%
Egy figyelmeztető jel számodra, hogy milyen a házasságod, legyél észnél, ha még nem késő mentsd meg...
2021. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
100%
A férjed tuti, hogy hazudik, viszont hogy egyből letámadtad, törölni fog mindent és óvatos lesz. ELőbb le kellett volna csekkolnod személyesen, és addig nem szólni.
2021. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
Természetesen képernyőfotóval mutatta meg és több napig gondolkodott előtte. Olyan képe is van fent ami egy közösségin sem
2021. szept. 12. 20:40
 18/76 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben mindegy, hogy tagad. Részvétem.
2021. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
72%
Velem történt olyan hogy volt egy kollégám és mindig fotózott engem munka közben, leszámolt a munkahelyről és még akkor mikor együtt dolgoztunk tarskeresozott az én fenykepemmel. Kitudódott és kérdőre vontam, tagadott mindent. Rendőrségi ügy lett belőle ami felfüggesztést vont maga után (2év) és 500 ezret kellett fizetnie nem csak nekem, nyomozási költség stb, és nekem meg párom volt, hitt is nekem és nem lett belőle baj. Azóta is együtt vagyunk!
2021. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy fotóval igazolt. Ez hogy működik?
2021. szept. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!