Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megtalálta a férjem badoon, a profilja szerint igazolta magát fotóval és nemrég volt online, de ő mindent tagad. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
25%
kérdezd meg mi a baja házasságban ? csak nem ok nélkül ugrott fel.
2021. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
100%
#20 az azt jelenti, hogy elkészítette magáról a Badoo által kért szelfie-t, amin egy bizonyos, a Badoo által kért kézmozdulattal bizonyítja,hogy tényleg ő van a feltöltött képeken, és ezt beküldte ellenőrzésre, ami el lett fogadva.
2021. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
Tehát nem lehet amit a 19-es írt? Tényleg ő az?
2021. szept. 12. 21:54
 24/76 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 19. írt, az talán 1000-ből egyszer ha előfordul.

Ha a profilja szelfivel igazolt, akkor mindenképpen ő az.

Sajnálom

2021. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

Azt írja: xy profilja fotóval igazolt

Ami kép nincs fent sehol az szelfi, tehát nem más készítette róla

2021. szept. 12. 22:09
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
Félredugott vagy félre fog ha nem.csinálsz valamir.
2021. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
Bence876 itt válaszolok a privát üzeneteidre. Azért "lovagolok" ennyire ezen, mert szeretem a férjem és szeretném, ha nem lenne igaz. Köszönöm az ajánlatod, majd "lovagolok máson", ha kiderül, hogy igaz és úgy döntök elválok. További jó keresgélést neked!
2021. szept. 12. 22:44
 28/76 anonim ***** válasza:
100%

Ha hitelesítve van a profil, akkor ő csinálta. Pont ezért van ez a szoftver, hogy ne legyenek kamusok.

Sajnálom, érződik hogy nagyon nem akarod elhinni, de ez így hatalmas lebukás, ott a bizonyíték. A férjed akart volna ismerkedni, lehet nem csalt még meg és talán nem is akart, de más nők foglalkoztatják. Bár ez valakinek már a megcsalás kategória.

2021. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
15%

#19 vagyok!

Ha fényképpel kell igazolni akkor az én esetem is megállja a helyét, mert valóság az én képemmel volt fent és nem volt kamu a kép. Lehet ez is, de nagy valószínűséggel saját maga regisztrált és keresett egy két vagy ki tudja mennyi jó partit magának. Ezek csak feltételezések, semmi valóság nincs benne. Kérdezd meg!

2021. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
100%

#29

A hitelesítést azonnali képekkel kell, bizonyos pózban, ahogy a program kéri.

Ez nem a regisztráció feltétele, csak egy külön opció. Utólag lehet hitelesíteni, ha akar valaki és azután jelenik meg a jelzés, hogy hiteles a profil. Vannak emberek, akik a hitelesítés nélkül vannak fenn.

2021. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!