Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megtalálta a férjem badoon, a profilja szerint igazolta magát fotóval és nemrég volt online, de ő mindent tagad. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
91%
7 évet turtem. De mehbantam őszintén, utólag kiderult, hogy folyamatosan nő ügyei voltak. Igen azóta van más, és tisztel becsül.Amit nagyon bánok, higy annyi évet elvesztegettem. Mert a gyereket néztem, de hát neki sem volt jobb látni egy boldogtalan anyát. Ha a gyerek tartana vissza téged is, hidd el felesleges. Add meg az esélyt a boldogságra, egy olyan ember mellett aki nem vág át folyamatosan.
2021. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
87%
Én csapdába is csalnam most.Azt mondanám neki, hogy ha őszintén bevalja, hogy ő volt a tarskereson akkor megbocsajtok, és indulunk tiszta lappal. Ha hazudozik akkor elkoltozok. Be fogja vallani. Akkor kell el válni tőle.
2021. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:
61. Szóval azt mondod nem fog változni a helyzet és a baba miatt sem fog leállni?
2021. szept. 15. 10:39
 64/76 anonim ***** válasza:
79%

Ez ostobaság! Abban lehet kételkedni, ami nem biztos. EZ BIZTOS! Ezt már el kell hinni, max elfogadni nem tudod, hogy veled ez történt. Már ott a baba, terhes vagy, mit gondolsz mi fog változni, ha megszületik? Több stressz, kevesebb alvás, nyűgösség, folyamatos feladatok, leterhelt leszel, nem is szexelhetsz, meg amúgy is, legyen már tartásod! Én egyedül álló anya vagyok 7 éve, és megtaláltam a boldogságot egyedülálló anyaként! Pont az ilyen sztorik erősítenek meg napról napra, hogy legalább párkapcsolati problémám nincs, még azt is nekem kellene megoldani!


Tudod nem csak kettesben lehet boldog az ember.. Vannak körülöttem mások, és ugyan hiányik egy kicsit valaki, akivel egy húron pendülünk, aki segít, aki nem gondot okoz, hanem meghallgat, megért, támogat, de ilyen nincs. A lottónyeremény is hiányzik, meg bacon eső, meg ilyenek, de annyira nem pusztulok bele a hiányába, egyszerűen csak olyan csoda, ami nekem nem jutott, csak pár szerencsésnek. A többieknek párjuk van rengeteg rossz dologgal, amiket elviselnek, megtűrnek, és élnek a lanygos kakiban, mert nekik az felel meg. Nekem meg ez. Az én életem boldogabb, mint az övék(szerintem), és ezzel tök jól érzem magam. Tudom vannak mások, akik azt mondják "csak egyedülálló anya ne legyek", de szerintem meg ők a hülyék, hogy eltűrnek mindent, csak ne kerüljenek olyan helyzetbe, amiről azt hiszik nehéz..


A gyerekednek lehet jó apja a fickó, váljatok el, fizessen gyerektartást, látogassa, töltsön vele időt, attól, hogy ez a hapsi párkapcsolatra nem alkalmas(veled), attól még lehet jó életetek!

2021. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
63%

Most lényegében ez egy sokk volt, nem szabad elhamarkodni akárhogy is döntesz a végén.

Szerintem az tenne a legjobbat, ha egy kicsit el tudnál szakadni, mert az nem segít, hogy otthon ott van az arcodban ez az ember.

Szüleidhez nem tudsz menni egy időre vagy barátnő?

Legalábbis a lényeg, hogy úgy tudj gondolkodni egy kicsit, hogy nem látod, nem tudja telebeszélni a fejed a baromságaival. Mármint ezt úgyse fogod tudni megúszni, de nagyon fontos, hogy az önálló gondolataid is kibontakozzanak szépen nyugiban tőle függetlenül.

2021. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
16%
61 vagyok. Nálunk nem állt le sőt, ahogy megjott a gyerek meg több gyanús kimaradozas lett, aztán kiderult egy pár hónapos felrelepes... El néztem én marha, aztán kiderult meg sem szakította azzal a nővel a kapcsolatot. Ezek idővel derültek ki már a sokadik gyanús dolog után, amikor már éreztem, higy ez nekem nem felel meg, mi vagyok én egy darab rongy?! Amikor elvaltunk szépen beszalmoltak barátok, haverok, hányszor láttak más nővel, és akivel volt a pár hónapos kalandja azzal meg 2 évet hentergett. Én remélem hogy ha ti megoldatok ez nem lesz. De én már nem hiszek a csodákban. Te is meg csak babát vársz, és már kalandokat keres a férjed. Ha megszulsz csak rosszabb lesz az tény. Meghizol, fáradt leszel nonstop, sokat sír egy baba.... Meg egy komoly hazzasagot is megingat egy gyerek, de ahol már így kezdődik szerinted mi lesz? Aki tudja, hogy apa lesz nem tarskeresokre regisztral fel, hanem boldogan várja a gyereket. Amúgy meg nincs mese telojaba bele kell nézni, előzményeket keresni, ha van email címe át nézni, mert valószínűleg azzal regisztrált. Muszáj neked tobb mindent megtudni, higy ne legyen semmi kétséged arról, hogy tényleg ő vagy nem.... Vay ha ő mióta is.. Ez is számít, lehet már volt több no akivel ágyba bújt.
2021. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:
Es ha mar tobb volt?
2021. szept. 15. 17:12
 68/76 anonim ***** válasza:
79%
Akkor végképp kuka.
2021. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
86%
Badoora próbáltam regisztràlni tegnap,és tényleg nem lehet úgy,szval tuti ő az.Ja,és nem fog leállni,esetleg csak időszakokra.
2021. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2021. szept. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!