Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megtalálta a férjem badoon, a profilja szerint igazolta magát fotóval és nemrég volt online, de ő mindent tagad. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanítottatok 29-30
2021. szept. 12. 23:25
 32/76 anonim ***** válasza:
84%

#29 vagyok.

Nem tudom mert nem társkeresőzök, lehet úgy van ahogy írod. Azt gondoltam hogy kér fényképet de nem azonnalit.

2021. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Megkérdezted tőle? Ha kérdezted mi volt a reakciója, mit mondott?

2021. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
100%
És ezen meglepődtél?100% hogy megcsal,vagy meg akar?Ha nem akarod elhinni akkor is.Jobb lenne ha rákérdeznèl mielőtt még viszonya lenne valakivel….
2021. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
18%

Kamu profilt is regisztrálhattam a nevében. A fényképes igazolást könnyű átejteni.

Ez semmit nem jelent, csak hözöng itt a sok kitett nő mert mindig csak féltékenykedtek

2021. szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet átejteni a fényképes igazolást? Ez igaz?
2021. szept. 13. 08:40
 37/76 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi rá az esély, hogy a férjed nevében regisztrált valaki, olyan képpel, amit te nem is láttál még... Szóval nyilván ő van fent, a kérdés hogy miért. Mióta szembesítetted, hogy viselkedik?
2021. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem lattam a kepet, hanem hogy egy kozossegi oldalon sincs fent. De van ami meg igen.

Akik az irjak kijatszhato ez a hitelesites azok valaszat varnam hogy akkor irjak meg hogy lehetett megis kijatszani?

Tegnap este megprobaltam regisztralni emiatt, tolem egybol kerte ezt a hitelesitest. Lehet akik anelkul vannak fent ennek a megjelenese elott regisztraltak nem? Nekem egybol bedobta :(

2021. szept. 13. 09:02
 39/76 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet átejteni a hitelesítést, talán akkor tudom elképzelni, ha levágták a fejét az egyik fotón és rávágták egy olyan testre, ami az adott pózba volt állva. De azért ez már nevetséges összeesküvéselmélet! IGEN, a férjed egy utolsó rohadék, nem tudom miért olyan nehéz elhinni, a legtöbb férfi az, csak mind máshogy!


Fel lehet regelni hitelesítés nélkül is, de ha azt írja hitelesítve van, akkor ő csinált bizonyos pózban képet magáról! Én át tudtam ugrani a hitelesítést új reggel is!

2021. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
74%
Kellett volna csinálni egy női kamuprofilt és randit lebeszélni. Ha elment volna arra, akkor krvára nem tudta volna kibeszélni magát.
2021. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!