Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megtalálta a férjem badoon, a profilja szerint igazolta magát fotóval és nemrég volt online, de ő mindent tagad. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
Az ő ötlete volt
2021. szept. 13. 15:52
 52/76 anonim ***** válasza:
100%
Kamuprofillal társkeresőzni sajnos nem bűncselekmény, egészen addig amíg nincs pénzlehuzás benne.
2021. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
100%
#51: akkor lépd meg. Lehet arra játszik, hogy lefújod.
2021. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
88%
A nyilvános fotóival? Nem az! Társkeresőn? Híres ember a férjed? Ha híres, akkor talán lehet valami benne, hitelrontás vagy ilyesmi, de szerintem átlagemberek vagytok, semmit nem nyer és az átlagember semmit sem veszít ilyenen, a rendőrséget nem érdekli. Szerintem kamukérdés egyébként, ennyire ostoba ember nincs, hogy a rendőrséget vonná be, mert nem hisz a szemének, hogy a férje csalná!
2021. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés! Terhes vagyok. Ezért szeretném, ha kiderülne, hogy nem igaz. Remélem jól esett belerúgni másba
2021. szept. 13. 16:19
 56/76 anonim ***** válasza:
100%

Objektíven, van annyira jóképű a férjed, hogy más használja a képeit?

Egyébként kétlem, hogy más csinálta, nem ilyen egyszerű ez már manapság. Azért mekkora bunkónak kell lennie, hogy ő hozza fel a rendőrséget, ez azért nem semmi.

Ha ekkora kretén, akkor menj bele ebbe és tényleg nézz utána, hogy mi a menete ennek és menj el a rendőrségre.

Egyébként nagyon sajnálom. Ez a típusú férfi jellem mindennek a legalja, aki a terhes, kiszolgáltatott párját így átb@ssza.

2021. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Annyira ott van bennem, hogy ott van feketén-fehéren, hogy "fotóval igazolt". Nem arról van szó, hogy függök tőle, anyagilag meglennék a picivel, és tudom a családomra, barátaimra számíthatok, de nem így terveztem az életem. Vele, szeretem, de nem tudom ő mennyire szerethet,ha képes erre.
2021. szept. 13. 20:26
 58/76 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyakori mostanában,és tudod ez csak idő kérdése hogy mikor fog újra megcsalni.Persze hogy tagad.
2021. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%
De hát ott van feketén fehéren. Most teheted azt, hogy kidobob, vagy elturod és mindig azon agyalsz, hogy mikor csinálja újra. És újra fogja hidd el. Én is szerettem volna anno hinni a csodákban, ugyanezt csinálta. Jöttek a jelek de nem akartam szembesülni vele. Aztán gyerek lett és újra, akkor is a magyarázkodás, hazudozás. A gyerek miatt maradtam. Aztán újra.... Ujraa... El váltunk. Én is egyedülálló anya lettem. Persze tudtam, hogy előbb kellett volna, de az ember remél. Elhiszi...
2021. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Mikor lett eleged, mennyi idő után váltatok el? Megtaláltad azóta a boldogságot mással?
2021. szept. 15. 08:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!