Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Váljak? A férjem megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? A férjem megcsalt egy céges rendezvényen részegen, a kolléganoje bejelentette hogy terhes, a megcsalast ha részegen nem emlékszik rá megbocsajtottam volna, de most kétségbe estem

Figyelt kérdés
A férjemnek már van egy 13 éves gyereke, könyörögtem én is és a férjem is a nőnek hogy vezesse el a gyereket, de nem akarja, mi már babát terveztünk a férjemmel, és minden romokban hever, nem lenne pénzünk 3 gyerekre, és 2 nő rángatja a férjemet 2 gyerekhez? Sok mindent veszünk a gyerekének, roller ilyesmi amire szüksége volt, de így semmire nem marad pénz, nem tudok szülni, és nem tudom szeretni se az új gyereket, és majd oda jár éjszakázni a párom és babázni? Nyilván a gyerek apját fogja a nő rángatni a baba miatt, úgy érzem romokban az életem, pedig a férjem a mindenem és vele akarom leélni az életem, vele szeretnék gyereket, az ő gyerekét is úgy szeretem, és ő is engem, mindenkit elveszítek, hogy vegyem rá a nőt hogy vetesse el a gyereket? Már könyörögtem neki és elmondtam ezeket. De akarja a babát, mit csináljak? 31 éves vagyok.

2022. nov. 8. 09:26
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
98%
Én elhiszem, biztos nehéz. De pár év múlva átkozni fogod magad, hogy még volt esélyed kilépni, de nem mertél.
2022. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Válj.
2022. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
98%

Mit ne mondjak, tiszta idióta ez a nő, hogy egy foglalt pasastól akar szülni. Meg is érdemli.

Te sem vagy különb, ha ezek után nem hagyod el a pcsába ezt a fazont.

2022. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
93%
Ott hagynám a francba és ennek te még gyereket akarsz szülni, hát gratula 😅
2022. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy az az 54 százalékos, aki itt mindenkit lepontoz, mit csinálna, komolyan érdekel :D
2022. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%

#15

Ő csak azért pontoz, mert mért is ne. 😀Unatkozik.

2022. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%

Ha rám gondoltál, mint első válaszadóra: a büdös p...ba otthagynám, kb úgy, hogy a válóper után soha ne lássam. Ha most nem kezd új életet, akkor az idő sem mellé áll.


az első (Lehet lepontozni, ez a gyk szintje, amit nem értek, nem kérdezem, hanem elutasítom!)

2022. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
12%
Ja, senkit nem pontoztam le.....nem tudom, ezt honnan vette 16-oska és 17-eske, de közben dolgoztam......Gusztustalan valakit csak azért megvádolni, mert olyan kedvem van.
2022. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
A férjem elvált jó pár éve mikor megismertem, nem a gyereket hibáztattam mert ő semmiről nem tehet, a volt felesége is full intelligensen kezelte a helyzetet, és aztán összeházasodtunk a férjemmel. Eddig minden olyan jól alakult. Az ember tud hibázni ivott és lefeküdt egy nővel, nem nagyon emlékezett mi volt, aztán mikor a nő szembesítette, nekem aznap elis mondta, és átbeszéltük a dolgokat. Már a baba projekten voltunk, és közölte a nő hogy terhes, én írtam neki és kértem hogy ne tartsa meg a babát, a férjem fel fog mondani a munkahelyén, lehet külföldre fogunk menni, és akkor a két gyereke marad itt, mi meg új életet kezdünk, és néha hazajön látogatóba, ott biztos több pénzünk lenne, a férjem támogatja ezt az ötletet, megtarthatja a nő a gyereket.
2022. nov. 8. 11:47
 20/42 anonim ***** válasza:
97%

17-nem rad gondoltam, hanem arra, aki 54 százalékon all és minden kérdést lepontozott :D

Egyébként 18-as okoska

Ha rossz kedved van, akkor miért is kell értelmes válaszokat lepontozni ? Ha meg nem rad vonatkozik, amit irtam, ne szólj hozza.

2022. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!